Menu

Świętowali Dzień Strażaka

Piknikiem strażackim rozpoczęto maj w Głuszycy.  Piknik zorganizowano przy remizie OSP w Głuszycy Górnej z okazji przypadającego na 4 maja Międzynarodowy Dzień Strażaka. 

 
Świętowali Dzień Strażaka
Majówkowy piknik rozpoczęła msza w kościele NMP Królowej Polski w Głuszycy, później przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Głuszycy Górnej odbył się Piknik Strażacki. Na uczestników czekały różne atrakcje - można było usiąść za kierownicą wozu strażackiego, każdy chętny mógł sprawdzić swoich sił na pokazie pierwszej pomocy. Nie zapomniano o najmłodszych. Na dzieci czekały - malowanie twarzy, dmuchańce oraz klauni Klara i Patryk. 
 
 
Kto chciał, mógł wesprzeć finansowo zbiórkę na leczenie Huberta – Małego Wojownika. Nad oprawą muzyczną wydarzenia dbali zespół JA-RE-DA oraz Górska Roma. Piknik  odbył się pod honorowym patronatem burmistrza Głuszycy Romana Głoda.

kat
foto: Gmina Głuszyca
redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7

Komentarze

o (12 maja 2022 10:15)
Strażak , to opcja która nigdy nie przynosi ujmy. Zawsze, można na nich polegać.

Dodaj komentarz

Jezienne spotkania z poezją

Śmieci z Walimia, Głuszycy i Szczawna-Zdroju trafią do Wałbrzycha

Najazd czołgów na Głuszycę

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij