Menu

Zwłoki w garażu

Makabryczne odkrycie w jednym z garażu należącym do Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu - pracownik znalazł tam zwłoki. Ciało jest częściowo zmumifikowane - wynika z nieoficjalnych informacji reportera radia RMF FM.

 

Zwłoki w garażu
Zwłoki znalazł jeden pracowników Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu po godzinie 9:00, podczas porządkowania garaży. Jak nieoficjalnie ustalił reporter radia RMF FM, ciało prawdopodobnie leżało w garażu od dłuższego czasu, bo zwłoki były częściowo zmumifikowane. Nie wiadomo kim był mężczyzna i co było przyczyną śmierci, ustali to sekcja zwłok. 

Nieoficjalnie reporter RMF FM ustalił, że drzwi wejściowe do garażu były zakręcone siedmioma wkrętami od zewnątrz, a od wewnętrznej strony ujawniono z kolei ślady drapania i odgiętą blachę.
 
 

Sprawę bada policja i prokuratura. 

adm
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Uta (6 maja 2022 23:21)
W takie przypadki to ja nie wierzę, pewnie ktoś go tam zwabił a później zamordował z opóźnionym zapłonem. Może zemsta a może psychopata podpuścił bezdomnego i tam zamknął.
Hmmm (6 maja 2022 16:51)
Ciekawe kogo w to wrobią.
Monika (6 maja 2022 7:46)
Ale koszmar... Czytając to włos jeży się na głowie, trzeba być zwyrolem żeby tak zrobić.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   prokuratura  |   znaleziono zwłoki  |  

Okradli kościół. Straty to ponad 10 tys. zł

Eskortowali samochód z kobietą w ciąży

Za duża prędkość i finał w rowie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij