Menu

Pomóż Hubertowi. 7 miesięczne dziecko ma nowotwór

Hubert ma zaledwie 7 miesięcy, a właśnie przechodzi 8 cykl chemioterapii. Leczenie trwa, a rodzina desperacko zbiera środki na specjalną szczepionkę. Potrzebne jest nawet 1,5 mln złotych.

Pomóż Hubertowi. 7 miesięczne dziecko ma nowotwór

- Dokładny kosztorys klinika w USA poda nam dopiero po zakończeniu leczenia w Polsce. Nie możemy jednak czekać do tego czasu ze zbiórką – gdy lekarze w Polsce dadzą nam zielone światło, musimy od razu wyjechać do Nowego Jorku! Tylko tak mamy szansę pokonać raka raz na zawsze.

Ja nie proszę, ja błagam – pomóż ocalić mojego synka. Nie mogę go stracić... Tę wojnę musimy wygrać! Hubcio dzielnie walczy, mimo ogromnego cierpienia. A jest taki maleńki... Pomóż mu przeżyć, błagam...

Neuroblastoma to okropny nowotwór. Rozwijał się w ciele synka, gdy ten jeszcze był pod moim sercem. Tam przecież powinien być bezpieczny! Tak trudno się z tym pogodzić… Okazało się, że nowotwór dał wiele przerzutów: do kości potylicznej, twarzoczaszki, wątroby i móżdżku. - informuje mama Huberta

 

 

Link do zbiórki znajdziesz tutaj

 

redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

hubert  |   zbiorka  |   nowotwor pieniadze  |   leczenie  |   siepomaga  |  

Oddawali krew w Akademii Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa

Zdjęcie z drona dla Antosia

Zbiórka dla Tymka - brakuje ponad 600 tys zł

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij