Menu

Od dwóch lat zabierają się za remont, a mieszkańcy chodzą drugą stroną ulicy

Od dwóch lat chodnik przy ul. Matejki jest zablokowany barierkami, a gzyms, który sypie się z budynku ZDKiUM czeka na naprawę. Remont miał ruszyć na początku roku, ale jak widać - tak się nie stało.

Od dwóch lat zabierają się za remont, a mieszkańcy chodzą drugą stroną ulicy

Naprawą miał być objęty też dach, zabezpieczona miała też  być klatka schodowa.

W tej chwili jesteśmy na etapie projektowania. Myślę, że remont rozpocznie się gdzieś na początku przyszłego roku. - mówił w sierpniu 2021 Maciej Czajka, Kierownik Biura Inwestycji Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu.

Jak długo jeszcze mieszkańcy będą musieli chodzić drugą stroną ulicy? Do tematu będziemy wracać.

 

 

redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6

Komentarze

De bile z pisu (22 czerwca 2022 4:02)
GDYBY ZROBILI REMONT URZĘDU, PIS SZCZEKALBY TYŁKAMI, ŻE SZEŁEMEJ SOBIE REMONTY ROBI. A KAMIENICE BEZ REMONTU.
de.mokracja (8 maja 2022 15:57)
Piniendzy na remont POprostu niema i nie będzie.Ostatnie 3 000 000zł POszło na fontannę.
Goldmann,, (7 maja 2022 17:06)
,,tak to jest ,,jak miastem zarządza,,,wiejski sołtys,,
ROMAN ZA MUREM (7 maja 2022 9:02)
Ogrodzili, żeby petenci im tam dupy nie truli.
Marian (6 maja 2022 21:04)
To jest jakiś żart, tym bardziej że w tym budynku znajduje się ZDKiUM
Bluszczowy Romek z Valbzikha (6 maja 2022 20:44)
Klasyka: burdel, to tłumaczy się kierownik.Jak remont się zakończy to sukces ogłosi Szełemej. Chyba,że z tym remontem będzie jak z tuńczykami w Szczawniku.

Dodaj komentarz

remont  |   czajka  |   zdkium  |   miasto  |   chodnik  |   utrudnienia  |   matejki  |   barierki  |  

Nowe Miasto: Burzą trybuny na stadionie

Nie przyjechał autobus? Piszcie do ZDKiUM

Po walce ze śniegiem czas na śmieci...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij