Menu

Gość Dnia - Marek Kubala

- Będę kandydował w najbliższych wyborach parlamentarnych, bo wiem, jak zreformować polski wymiar sprawiedliwości. Zbigniew Ziobro musi odejść! Ludzie niedoświadczeni życiowo, marni, nie mogą brać się za reformy sądów - mówi Marek Kubala, przedsiębiorca, były dealer wałbrzyskiego Seata, od 21 lat walczący o sprawiedliwość po bezpodstawnym aresztowaniu. 

Gość Dnia - Marek Kubala

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ania (30 września 2022 21:10)
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/kukiz-mowil-ze-nie-da-sie-trzymac-za-jaja-tak-odgrazal-sie-kaczynskiemu/cnrejnc
a (11 maja 2022 20:34)
Cytuję użytkownika: Jajja
Śmieszne, a może żenujace. Do parlamentu, by prywatne sprawy załatwiać?
Jest coś takiego jak- nie prywatne?
sceptykk (11 maja 2022 11:55)
Studium upadku, część następna. Pan Marek to całkowity zawód. Pokrzywdzony przez układ sędziowski, teraz odgraża się tym, którzy próbowali (niestety nieskutecznie) ten układ reformować. Widzę tu pewne analogię do pani obecnej poseł Hartwig, która z osoby "poszkodowanej" za PO stała się jej posłem. Słynny cytat: "i jeszcze jedno. To nie jest protest polityczny..." Żenada.
Jajja (11 maja 2022 8:29)
Śmieszne, a może żenujace. Do parlamentu, by prywatne sprawy załatwiać?
Fliper (10 maja 2022 19:40)
Kolejny "pokrzywdzony" przekręt. Autka uszkodzone sprzedawane jak nowe nie schodziły?
pp (10 maja 2022 7:32)
kubala nic nie zreformuje....... hahahahahaha. Zeby cos reformować trzeba cos zaproponować, zaoferować. Np. PO nie ma programu - poza antypis - i dlatego jest destrukcją i nic nie wygra, mimo podstarzałych panienek uśmiechających sie do sera.
Jerzy Jacek Pilchowski (9 maja 2022 22:11)
Upraszczając. Postkomunistyczna elitka (w ramach walki o rynki zbytu) "wyprosiła" tego pana z biznesu. Postanowił więc wywalczyć sobie wysokie wynagrodzenia. Pewnie już dawno by coś wygrał. Przeszkodziło mu w tym jednak to, że jego oczekiwania finansowe są ABSURDALNIE wysokie. Szukał więc politycznego wsparcia w takich ugrupowaniach jak .Nowoczesna, Kukiz'15 i PiS. Nie poszło to tak jak sobie wymarzył. Odgrażał się więc, że napisze książkę w której "wszystko" ujawni oraz popełni samobójstwo. Tego tez jakoś nikt się nie wystraszył. Postanowił więc teraz zostać posłem z listy postkomunistycznego PSL-u. No cóż. Z każdą nową "odsłoną" cyrk jest coraz większy.
I (9 maja 2022 20:36)
Cytuję użytkownika: Grazia
Zenada!To jakiś żart?1 kwietnia juz dawno minął!A ja będę Prezydentem.
Twoja wola.
Grazia (9 maja 2022 19:26)
Zenada!To jakiś żart?1 kwietnia juz dawno minął!A ja będę Prezydentem.
Realista (9 maja 2022 18:45)
Platforma go zgnębiła w ramach układu.To poszedł do PIS i chciał wojować po swojemu.Zapomniał że z politykami u władzy należy się układać.Nie cwaniakować.To teraz jak u Barei: wszystkie opcje polityczne ma poobrażane, a plankton mu nie pomoże.Wybory kosztują.I nic z tego nie będzie.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Gość Dnia  |   Marek Kubala  |   sąd  |  

Gość Dnia - prof. Robert Wiszniowski

Morderstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin - prokuratura zaskarżyła wyrok

Pochwalał wojnę na Ukrainę - grozi mu 5 lat więzienia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij