Menu

Polacy obawiają się, że wrócą obostrzenia covidowe.

74 procent Polaków obawia się, że jesienią wrócą covidowe obostrzenia, a 24 procent nie ma takich obaw - wynika z sondażu IBRiS dla Radia ZET.

Polacy obawiają się, że wrócą obostrzenia covidowe.
W sondażu IBRiS dla Radia Zet badani byli pytani o sytuację związaną z epidemią koronawirusa.

"Aż 74 proc. Polaków zgadza się z obawami, że COVID-19 i związane z nim ograniczenia wrócą jesienią. Tylko 24 proc. badanych twierdzi, że restrykcji nie będzie" - podkreśla Radio Zet.
 
 
57 proc. pytanych przez IBRiS "raczej zgadza" się z obawami, że koronawirusowe obostrzenia mogą wrócić jesienią, a 17 proc. ankietowanych "zdecydowanie" się z tym zgadza. Z kolei zdaniem 14 proc. ankietowanych raczej nie ma obaw, że restrykcje wrócą, a 10 proc. zdecydowanie nie zgadza się, że grozi nam powrót obostrzeń.
 
Sondaż IBRiS na zlecenie Radia ZET przeprowadzono w dniach 6-7 maja metodą CATI na próbie 1000 osób.

opr. adm
foto: pixabay
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

G (15 maja 2022 22:04)
Cytuję użytkownika: Pan szczesliwy
Ja sie nie boje wiruska, ja sie boje tych, ktorzy mnie chca przed nim "chronic"
Dokładnie.
wałbrzych miasto koszykówki (10 maja 2022 9:20)
NAJWAŻNIEJSZY MECZ SEZONU! Mecz od którego będzie zależeć wszystko! Albo wygramy i jedziemy do Łańcuta walczyć o Ekstraklasę albo skończymy sezon. Każdy z nas mocno wierzy w wygraną! W zeszłym sezonie w walce z WKK Wrocław mieliśmy taką samą sytuację. Wtedy decydujący mecz rozgrywał się w hali Wałbrzyskich Mistrzów, a my z powodu pandemii oglądaliśmy go z palet rozstawionych pod oknami hali. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie by wspierać Górnika z trybun. Każdy zabiera szal, koszulkę Górnika, kolegę, koleżankę, żonę, męża, kochankę czy kochanka, dziadka, babcie, wnuka, syna, córkę, a nawet księdza ze swojej parafii. W środę hala ma być zapełniona po brzegi! Robimy ogień, piekło, hala ma zapłonąć. Zero litości! Po awans! Za Górnika, za Wałbrzych, za biało-niebieskich! ????⚒️
Pan szczesliwy (10 maja 2022 8:45)
Ja sie nie boje wiruska, ja sie boje tych, ktorzy mnie chca przed nim "chronic"

Dodaj komentarz

covid  |   koronawirus  |   obostrzenia  |  

Koronawirus: od 12 do 18 maja wykryto 2534 zakażenia, zmarło 66 osób

Pilotażowy program rehabilitacji dla pacjentów po przejściu...

Nie ma stanu epidemii, jest stan zagrożenia epidemicznego

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij