Menu

Polacy obawiają się, że wrócą obostrzenia covidowe.

74 procent Polaków obawia się, że jesienią wrócą covidowe obostrzenia, a 24 procent nie ma takich obaw - wynika z sondażu IBRiS dla Radia ZET.

Polacy obawiają się, że wrócą obostrzenia covidowe.
W sondażu IBRiS dla Radia Zet badani byli pytani o sytuację związaną z epidemią koronawirusa.

"Aż 74 proc. Polaków zgadza się z obawami, że COVID-19 i związane z nim ograniczenia wrócą jesienią. Tylko 24 proc. badanych twierdzi, że restrykcji nie będzie" - podkreśla Radio Zet.
 
 
57 proc. pytanych przez IBRiS "raczej zgadza" się z obawami, że koronawirusowe obostrzenia mogą wrócić jesienią, a 17 proc. ankietowanych "zdecydowanie" się z tym zgadza. Z kolei zdaniem 14 proc. ankietowanych raczej nie ma obaw, że restrykcje wrócą, a 10 proc. zdecydowanie nie zgadza się, że grozi nam powrót obostrzeń.
 
Sondaż IBRiS na zlecenie Radia ZET przeprowadzono w dniach 6-7 maja metodą CATI na próbie 1000 osób.

opr. adm
foto: pixabay
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

G (15 maja 2022 22:04)
Cytuję użytkownika: Pan szczesliwy
Ja sie nie boje wiruska, ja sie boje tych, ktorzy mnie chca przed nim "chronic"
Dokładnie.
wałbrzych miasto koszykówki (10 maja 2022 9:20)
NAJWAŻNIEJSZY MECZ SEZONU! Mecz od którego będzie zależeć wszystko! Albo wygramy i jedziemy do Łańcuta walczyć o Ekstraklasę albo skończymy sezon. Każdy z nas mocno wierzy w wygraną! W zeszłym sezonie w walce z WKK Wrocław mieliśmy taką samą sytuację. Wtedy decydujący mecz rozgrywał się w hali Wałbrzyskich Mistrzów, a my z powodu pandemii oglądaliśmy go z palet rozstawionych pod oknami hali. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie by wspierać Górnika z trybun. Każdy zabiera szal, koszulkę Górnika, kolegę, koleżankę, żonę, męża, kochankę czy kochanka, dziadka, babcie, wnuka, syna, córkę, a nawet księdza ze swojej parafii. W środę hala ma być zapełniona po brzegi! Robimy ogień, piekło, hala ma zapłonąć. Zero litości! Po awans! Za Górnika, za Wałbrzych, za biało-niebieskich! ????⚒️
Pan szczesliwy (10 maja 2022 8:45)
Ja sie nie boje wiruska, ja sie boje tych, ktorzy mnie chca przed nim "chronic"

Dodaj komentarz

covid  |   koronawirus  |   obostrzenia  |  

Mniej Polaków w kościołach

Grypa w natarciu, rekordowo niska liczba szczepień

2,2 tysiaca zakażeń koronawirusem w tydzień

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij