Menu

Do wałbrzyskiej policji dołączyło 5 nowych osób

Szeregi wałbrzyskiej Policji zasiliło 2 funkcjonariuszy i 3 funkcjonariuszki. Akty ślubowania wręczył Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu nadkomisarz Krzysztof Lewandowski.

Do wałbrzyskiej policji dołączyło 5 nowych osób

- Wszystkich, którzy chcą się sprawdzić i czują, że Policja to jest właściwe dla nich miejsce zapraszamy w nasze szeregi. Policjant to zawód wyjątkowy i prestiżowy. Najbliższe przyjęcia do służby zaplanowane są na 14 czerwca. - informuje policja

 Głośno zabrzmiały wypowiadane z poczuciem odpowiedzialności słowa roty ślubowania: „Ja obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia (…)”, które policjanci wypowiedzieli stojąc na baczność.

Ile zarabia policjant?

Po tegorocznych podwyżkach, po ukończeniu szkolenia podstawowego będziesz zarabiać 4180,31 zł netto, a jeśli nie masz ukończonych 26 lat na rękę otrzymasz 4628,31 zł.

 

 

- To pokazuje, że służba w naszej formacji jest coraz bardziej atrakcyjna finansowo, ale przede wszystkim daje dużo satysfakcji i jest też miejscem, gdzie można rozwijać swoje pasje i niemal każdego dnia nieść pomoc innym. To jednak nie tylko stabilizacja zatrudnienia oraz wysokie zarobki, ale również możliwość rozwoju i awansu zachęcają do wstąpienia w nasze szeregi. Policjant, to zawód dla ludzi z pasją. Dużo wymagający, ale i dający wiele satysfakcji, bo szacunek osób, którym niesiemy pomoc, bywa bezcenny. Dzięki służbie w Policji można realnie i osobiście wpłynąć, na to by życie było bezpieczniejsze dla nas, naszych najbliższych i społeczeństwa. - informuje policja

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać, dzwoniąc pod numer telefonu 47 875 701 lub 47 875 486.

 

info i foto: policja

redakcja@walbrzych24.com
 

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6

Komentarze

Łuki (16 maja 2022 1:40)
Nie no lepiej iść na strefę i jebac jak robit za 3000 zł pozdro haha
Pola (13 maja 2022 15:58)
Jedną zołzę znam
KaKaOwEoKo (13 maja 2022 8:43)
Cytuję użytkownika: Marcin
Widać że kandydaci wiekowi. Wiek 30+ lub bliżej 40. Raczej to nie pasja tylko kasa ich zachęciła.
Nie ma co się oszukiwać ale nie co ponad 4 tys. zł nie ma szału... Jak nie masz kredytu i rodziny to może być... Przy obecnej i dalej rosnącej inflacji lipa.... Jedynie co może przyciągnąć to pasja i wczesniejsza emerytura - nic wiecej... Później na taksówkę :)
Xxx (12 maja 2022 21:49)
Świeże pieski w Wałbrzychu
Kaźmierz (12 maja 2022 6:57)
Cytuję użytkownika: Felek
Dziękuję, zarabiam więcej nie napierdalają kobiet i niepełnosprawnych.
O to , to Przyjacielu ... Kolejni co się upodlili..
Felek (12 maja 2022 1:37)
Dziękuję, zarabiam więcej nie napierdalają kobiet i niepełnosprawnych.
Marcin (11 maja 2022 21:51)
Widać że kandydaci wiekowi. Wiek 30+ lub bliżej 40. Raczej to nie pasja tylko kasa ich zachęciła.

Dodaj komentarz

policja  |   praca  |   nabór  |   policja informacje  |   szkolenie  |   funkcjonariusze 112  |   997  |  

Легальне перебування. Легальна робота

Zwłoki znalezione w Masywie Chełmca

Trzeźwy poranek: trzech pijanych za kółkiem

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij