Menu

Dołącz do Wojsk Obrony Terytorialnej. Rozpoczęła się rekrutacja

Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej w Toruniu prowadzi rekrutację do Terytorialnej Służby Wojskowej w korpusach oficerów młodszych, podoficerów starszych, podoficerów młodszych oraz w korpusie szeregowych.

Dołącz do Wojsk Obrony Terytorialnej. Rozpoczęła się rekrutacja

Korzyści jakie daje podjęcie Terytorialnej Służby Wojskowej związane są między innymi z:    
- otrzymywaniem uposażenia zasadniczego związanego z posiadanym stopniem etatowym za każdy dzień odbywania ćwiczeń,    
- miesięcznym dodatkiem za gotowość,    
- odprawą od pracodawcy w przypadku powołania żołnierza (po raz pierwszy) do służby,
- zwrotem kosztów dojazdu,        
- możliwością realizowania kursów specjalistycznych oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- zaliczenie okresu pełnienia Terytorialnej Służby Wojskowej do stażu pracy,    

 

 

Ponadto, Terytorialsi mają możliwość korzystania z kursów oficerskich i podoficerskich, szkolenia z użyciem nowoczesnego sprzętu, zdobycia nowych doświadczeń, rozwijania hartu ducha i  umiejętności przezwyciężania słabości.     

- Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem terytorialnej służby wojskowej, zapraszamy do kontaktu z Sekcją Personalną Centrum pod numerem telefonu 261 432 626. Jednocześnie informujemy, że służba żołnierzy pełniona będzie w Toruniu. - informuje WOT

redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Max (14 maja 2022 11:11)
Chwała Rzeczypospolitej !!! Szacun dla Żołnierzy i SG !!!
V_ (13 maja 2022 22:11)
Za Polskę na pewno bym walczył . Za jebany żydowsko-ukraiński twór , nawet paznokciem nie ruszyłbym . Ch*j w dupę upadlińcom i żydostwu !!!
Zbyszek (13 maja 2022 14:36)
Nie stać was

Dodaj komentarz

wot  |   rekrutacja  |   nabor  |   wojska  |   obrony  |   terytorialnej  |   szkolenie  |   zolnierze  |  

Ile zapłacimy za miejsce w przedszkolu? Rusza nabór

Stan Darka się pogarsza. Nadal potrzebna pomoc

Dolnośląscy Terytorialsi podsumowali 2023 rok

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij