Menu

Złóż deklarację o źródłach ogrzewania budynków

Do 30 czerwca 2022 roku każdy właściciel/ zarządca nieruchomości (mieszkania / domu/budynku lub lokalu użytkowego) musi złożyć deklarację dotyczącą źródeł ciepła i źródeł spalania paliw do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków.
 
Złóż deklarację o źródłach ogrzewania budynków
Deklaracje można składać w formie:
papierowej – do właściwego Urzędu 
elektronicznie – przy użyciu Profilu Zaufanego https://ceeb.gov.pl/

Wzory formularzy dostępne są:
do pobrania na stronie BIP: http://bip.swidnica.nv.pl/swidnica,m,13278,deklaracje-ceeb.html
 
 
w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świdnicy - w holu przy wejściu lub w pokoju 306 i 317

Deklaracje dotyczące budynków/lokali z terenu Świdnicy należy składać w Urzędzie Miejskim w Świdnicy, w Biurze Obsługi Kancelaryjnej.
 
Złożenie deklaracji jest obowiązkowe. Zgodnie z art. 27h ust. 1 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o wspieraniu termomodernizacji i remontów oraz o centralnej ewidencji emisyjności budynków (Dz. U. z 2021 r. poz. 554) za niezłożenie deklaracji w ustawowym terminie przewidziane są sankcje karne.
 
Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego: www.gunb.gov.pl. opr. kat
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Znęcali się psychicznie i fizycznie nad dziećmi - rozpoczął się proces

Dwie osoby nie żyją. Wypadek między Świdnicą a Żarowem

Świdnica ma najlepszego skarbnika w kraju

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij