Menu

Wyłudziła 3 tys pożyczki. Grozi jej 8 lat więzienia

Oszukała pracownika banku i wyłudziła 3 tys zł pożyczki. Nie zamierzała jej spłacić, a teraz stanie przed sądem.

Wyłudziła 3 tys pożyczki. Grozi jej 8 lat więzienia

44-letnia wałbrzyszanka przekazała pracownikowi jednego z banków zaświadczenie, w którym zawarte były nieprawdziwe informacje.Dotyczyły zatrudnienia i jej zarobków.

Kobieta otrzymała pożyczkę w kwocie ponad 3 tysięcy złotych, ale nie zamierzała jej spłacać.

 

 

Podejrzana została zatrzymana przez policjantów na ul. Rycerskiej w Wałbrzychu, a następnie policjanci  przedstawili 44-latce dwa zarzuty. Kobieta odpowie przed sądem za oszustwo oraz wyłudzenie pożyczki. Za kraty więzienia może trafić na 8 lat.

 

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Tomek (16 maja 2022 10:51)
Cytuję użytkownika: xsdS
jak jest z mafii PO to nic jej nie grozi
Miękki Penisie za 3 tyś ma iść w pasiaki a Morawiecki za kamienice i działki oraz Szumowski za respiratory a to już w grę wchodzą miliony i co ?? Szumowina nawet nie ma postawionego zarzutu .. PiSowska padlina ciemnota cholerna ..
Taki myk (13 maja 2022 20:56)
Cytuję użytkownika: Ziomal
Co za prawo kradną miliony i cieszą się wolnością a tu kobieta zaledwie 3 tysiące wyłudziła i grozi jej aż 8lat,a po za tym co to za bank że nie sprawdzili prawdziwych danych tej kobiety i dał się oszukać. Znam jeden bank w którym pracownicy nie znają się na swojej pracy.
Ci od milionów należą do platformy dlatego nadzwyczajna kasta ich nie rusza.Ale gdy ktoś spoza uładu się ośmieli naśladować to idzie na 8 lat odsiadki no bo by nic nie zostało dla nich gdyby wszyscy kradli.
Ribert 2 (13 maja 2022 11:56)
To jest wszytko NIC ! Czy ktoś z Państwa widział taką prymitywną propagandę wypisz wymaluj Rosja. Już ta Pani redaktor też tak pięknie promowała Pana Jacka C. Ale to trzeba być prostakiem . https://www.youtube.com/watch?v=5ObSXEpLVW4 , Nie dziwię się że komentarze zostały wyłączone:) Mogła zapytać kile zarabia kierowca w ZGM :) To jest HIT prostackiej propagandy. Pani redaktor widzi że Wy nie próbujecie Wy robicie...
Robert (13 maja 2022 11:50)
To jest wszytko NIC ! Czy ktoś z Państwa widział taka prymitywną propagandę wypisz wymaluj Rosja. Już ta Pani redaktor też tak pięknie promowała Pana Jacka C. Ale to trzeba być prostakiem . https://www.youtube.com/watch?v=5ObSXEpLVW4 Nie dziwię się że komentarze zostały wyłączone:) Mogła zapytać kile zarabia kierowca w ZGM :) To jest HIT prostackiej propagandy. Pani redaktor widzi że Wy nie próbujecie Wy robicie...
Waldi (13 maja 2022 11:43)
Zajebali miliony PiSiory za respiratory i gdzie jest prokurator?
Elza (13 maja 2022 8:10)
Ciekawe skąd autor wie, że nie zamierzała jej spłacić... proroctwo? Zwykle dywagacje...
Ziomal (13 maja 2022 7:15)
Co za prawo kradną miliony i cieszą się wolnością a tu kobieta zaledwie 3 tysiące wyłudziła i grozi jej aż 8lat,a po za tym co to za bank że nie sprawdzili prawdziwych danych tej kobiety i dał się oszukać. Znam jeden bank w którym pracownicy nie znają się na swojej pracy.
xsdS (12 maja 2022 20:45)
jak jest z mafii PO to nic jej nie grozi

Dodaj komentarz

pozyczka  |   wyludzenie  |   walbrzych  |   bank  |   pieniadze  |  

Już w ten weekend premiera teledysku zespołu Paranoja

Budżetu Obywatelskiego ma nie być. Mogą być podwyżki dla urzędników...

Maturzyści zatańczyli Poloneza w wałbrzyskim Rynku (FOTO/VIDEO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij