Menu

Muflony zajadają trawę obok Zamku Książ

Populacja muflonów jest coraz mniejsza, ale wciąż można je zobaczyć. Uchwyciliśmy dwa osobniki tuż obok tarasów Zamku Książ. Jeden z nich nie przejmował się kamerą i gryzł okoliczną roślinność. Jak wam się podobają?

Muflony zajadają trawę obok Zamku Książ

 

 

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Hahaha (25 maja 2022 16:33)
Trzeba odstrzelić bo teraz modne w Wałbrzychu.Najpierw dziki teraz wilki to dlaczego nie mufony.Mięso jest mięso.
Roman 500 000 (14 maja 2022 20:57)
Cytuję użytkownika: analityk medyczny
dalej wilki pod ochroną, mam nadzieję, że jak wilki dopadną jakiegoś młodego homo erectusa z upadliny, to wtedy dopiero zrobi się awantura, że w ukropolin wilki ich mordują, jakieś trzy lata temu przy bocznicy w Gorcach widziałem stado jakieś 30 sztuk, a teraz zostały pojedyncze sztuki
Znowu bredzisz.Srulowe dziki z Podzamcza dawno pożarły wszystkie wilki,odkąd lokalna Marta W. przestała je dokarmiać.
specnaz (14 maja 2022 14:56)
Romario juz zaciera lapy postawi odlownie na muflony i kolejny walek na monete gotowy
***** PO (13 maja 2022 19:29)
A co mają zajadać kanapki? I jeszcze jedno *****putina i *****PO.
analityk medyczny (13 maja 2022 18:32)
dalej wilki pod ochroną, mam nadzieję, że jak wilki dopadną jakiegoś młodego homo erectusa z upadliny, to wtedy dopiero zrobi się awantura, że w ukropolin wilki ich mordują, jakieś trzy lata temu przy bocznicy w Gorcach widziałem stado jakieś 30 sztuk, a teraz zostały pojedyncze sztuki

Dodaj komentarz

muflony  |   ksiz  |   zamek  |   tarasy  |   walbrzych  |   miasto  |   tvwalbrzych  |   zwierzeta  |   kamera  |   przyroda  |   ciekawostki  |   w24  |  

Inauguracja roku akademickiego w Państwowej Akademii Nauk...

Lekarze mają obowiązek wpisywania ciąży do systemu

Podzamcze: Będą sadzić drzewa

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij