Menu

Wałbrzyska Brygada Rajdowa - rekrutacja otwarta

Chcesz pomóc przy organizacji rajdu? Możesz zostać safety i być w miejscach niedostępnych dla zwykłych widzów. Przy okazji trochę zarobić. 
Wałbrzyska Brygada Rajdowa - rekrutacja otwarta

- Jako zrzeszenie chcemy, aby uczestnictwo w rajdach było dla każdego przyjemnością oraz żeby każdy czuł się komfortowo i bezpiecznie. Jako inicjatywa skupiamy ludzi z różnych zawodów – Twoje obecne doświadczenie jest dla nas atutem. WBR nie zna granic wiekowych! Naszym celem jest tworzenie drużyny wokół pasji, podczas której można spędzić miło czas oraz zarobić kilka złoty na drobne przyjemności będąc jednocześnie z przyjaciółmi i nowymi znajomymi. Praca nie jest trudna! Jest za to ekscytująca i widowiskowa! Zadania będą odpowiednio się dostosowywać do możliwości nowych kolegów. - informują organizatorzy

Bycie częścią brygady rajdowej wiąże się z odpowiednimi zarobkami. Wynagrodzenie, jakim informują organizatorzy to:

Dieta – czyli pieniądze, które otrzymujesz za jeden dzień to ok. 100 zł.
Zwrot za paliwo dla kierowcy zawsze jest z „górką” na nieprzewidziane kilometry.
 
Pracujemy podczas imprez typu:
 
RAJD SAMOCHODOWY
RAJDY TERENOWE
WYŚCIGI GÓRSKIE
ZAWODY DRIFTINGOWE
 
Po krótkim szkoleniu w naszej BRYGADZIE do Twoich obowiązków należeć będzie:
Pilnowanie w odblaskowej kamizelce, żeby kibice nie stali w miejscach niedozwolonych. Dbanie o bezpieczeństwo SWOJE, KIBICÓW, ZAŁÓG oraz wszystkich dookoła w tym mieszkańców oraz zwierząt gospodarczych, jak i dzikich. Również dbamy o to, aby impreza sportowa odbywała się zgodnie z zasadami Fair Play. Jako SAFETY niejednokrotnie będziesz towarzyszyć w pracy Licencjonowanym Sędziom Sportu Motorowego oddelegowanych przez Polski Związek Motorowy.
SAFETY – to pierwszy krok do wspaniałej przygody ze sportem motorowym.
 

Jeśli chcesz dołączyć do ekipy napisz sms na nr 695 465 436

lub skontaktuj się poprzez fanpage na fb tutaj
 
Wałbrzyską Brygadę Rajdową tworzą
 
Angelika Tomajczyk - Sędzia PZM - Główny kordynator
 
W naszej grupie znajdzie się miejsce dla każdego, kto chce zrobić coś pożytecznego w wolny dzień od pracy. Obecnie możemy spotkać w naszej grupie studentów, ochroniarzy, dyrektorów handlowych w wieku od 18 do 75lat. Naprawdę przekrój jest ogromny. A razem łączy nas CnH2n+2 i pasja do motorsportu
 
 
 
Piotr Machowicz - Sędzia PZM
 
Mój pierwszy wyjazd na rajd ...  to była chęć zarobienia extra pieniędzy w weekend. Ale od tamtego momentu już 15 lat motosport zagościł w moim sercu. 
W naszej grupie chyba najważniejsze jest to, że budujemy ją na starych wartościach. Wspieramy kolegów, zaufanie, poczucie obowiązku, zaangażowanie. I to młodzi ludzie wynoszą poza "mury" naszego zrzeszenia. 
 
Przemek Krzaczkowski - członek WBR - SAFETY
 
Dlaczego CnH2n+2 ? Bo to wzór chemiczny benzyny. To nas napędza w tym sporcie. Nie no żartuje. Wie Pan tu jest spoko ekipa. Ludzie są w porządku. Jestesmy razem, w każdym momencie. Jak ja mam na odcinku problem. Auto stanie albo do obróci się gdzieś, to w 3 sekundy zaraz koledzy są i pomagają. 
 
Julia Wójcik - członek WBR - SAFETY
 
Nie da się ukryć, że jest coś magicznego w tym sporcie. Wie Pan ten dźwięk silnika na wysokich oktanach, prędkość, emocje. 
Nie nie czuje się wyjątkowo. Jest wiele kobiet w rajdach samochodowych. Czy to od strony sędziowskiej czy zawodniczek.
 
Magdalena Schubert - członek WBR - SAFETY
 
Dziecko pojechało moje najmłodsze na rajd i bluzy zapomniało. I tak od dwóch lat już za nim z tą bluzą jeżdżę. Dzieci się znudziły a mi się spodobało.
 
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Piotr (16 maja 2022 20:15)
Dziękujemy wszystkim za Wasze opinie. I tak, macie rację. To nie jest ekipa dla malkontentów i dorobkiewiczów. Tylko dla pozytywnych ludzi, którzy robią to dla pasji. Polecam czytać ze zrozumieniem. Apelujemy! Zostańcie w domach przed rzęs klawiaturami ;) p.s. Jeżeli ktoś ma roszczenia prawne co do emisji logotypów "PZM" prosimy o kontakt z administratorem grupy na naszym FB. Z chęcią podejmiemy konkretne kroki prawne.
Zenon (15 maja 2022 22:03)
Nie zarejstrowanie nigdzie pseudo stowarzyszenie posługujące się logiem PZM. Nigdzie nie można go znaleźć . Jedynie pani koordynator można znaleźć. Więc mam totalny brak zaufania do takich dzikich organizacji. Mam nadzieję że inni też zwryfikuja zanim dadzą się polasic o 100 zł
Waldemar (15 maja 2022 0:42)
Wymagane? To raczej obwisle ordery do pepka a poza tym to za takie grosze niech sobie sami stoja z innymi naiwniakami ;)
Szczaw i Mirabelka (14 maja 2022 21:02)
Cytuję użytkownika: ROBERT
Cześć :-) :-) :-) :-) Chciałbym być częścią WASZEGO TIMU,MYŚLĘ,ŻE TO FAJNA PRZYGODA.NO I OCZYWIŚCIE NOWE FAJNE ZNAJOMOŚCI. SERDECZNIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH.MYŚLĘ,ŻE DO MIŁEGO ZOBACZENIA.HEJ :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-).
Nie masz szans.Widać po fotkach,że wymagane są spore cycki.
ROBERT (14 maja 2022 16:34)
Cześć :-) :-) :-) :-) Chciałbym być częścią WASZEGO TIMU,MYŚLĘ,ŻE TO FAJNA PRZYGODA.NO I OCZYWIŚCIE NOWE FAJNE ZNAJOMOŚCI. SERDECZNIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH.MYŚLĘ,ŻE DO MIŁEGO ZOBACZENIA.HEJ :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-).

Dodaj komentarz

rekrrutacja  |   brygada  |   rajdowa  |   walbrzych  |   sport  |  

Kiedy skorzystamy z tężni solankowej w Parku Sobieskiego?

Na wieżę w Parku Sobieskiego w tym roku nie wejdziemy

Gminne Biegi Przełajowe w Mieroszowie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij