Menu

Jest praca - Zamek Książ szuka przewodników

Jeśli masz gadane i znasz się na historii, to jest szansa, że znajdziesz pracę w Zamku Książ. Rozpoczął się konkurs na przewodnika.

Jest praca - Zamek Książ szuka przewodników

- Rozpocznij pracę w jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi! Poszukujemy dyspozycyjnych, kreatywnych i kontaktowych przewodników, którzy będą oprowadzać turystów po podziemiach. Jeżeli znasz język angielski, niemiecki lub czeski i wolisz oprowadzać grupy po wnętrzach zamku, także zgłoś się do nas. Szukamy pasjonatów historii, którzy swoją wiedzą będą dzielić się z tysiącami turystów. - informuje Zamek Książ

Do podstawowych zadań  Przewodnika książańskiego  należy:

- Oprowadzanie turystów indywidualnych i grup zorganizowanych po podziemiach zamku.


- Oprowadzanie turystów indywidualnych i grup zorganizowanych po Zamku Książ różnymi trasami tematycznymi – wyłącznie przewodnicy z dodatkowym językiem obcym.

 

 


- Ukończenie kursu na przewodnika książańskiego organizowanego przez Dział Muzealno-Edukacyjny;
    -Kreowanie pozytywnego wizerunku Zamku Książ;
    -Wspieranie strategii promocyjnej zamku, identyfikowanie się z wartościami i polityką spółki;

Wymagania:

- Dyspozycyjność (osoby na emeryturze mile widziane) – wymagamy przynajmniej dwóch dni dyspozycyjności w tygodniu roboczym oraz przynajmniej dwa weekendy w miesiącu;


- Wykształcenie m.in. średnie;
- Cechy osobowościowe pozwalające na wykonywanie zawodu przewodnika (umiejętność kierowania i panowania nad grupą, łatwość nawiązywania kontaktów, płynność wysławiania się, wysoka kultura osobista)
- Zainteresowanie historią i turystyką regionu, wiedza na temat Zamku Książ będzie mile widziana,
- Znajomość języka obcego – warunkiem koniecznym w przypadku oprowadzania w zamku (przy oprowadzaniu w języku obcym obowiązują wyższe stawki),
- Entuzjazm, kreatywność i umiejętność przekazywania informacji to cechy, które również cenimy wysoko.
- Ukończenie kursu na przewodnika książańskiego organizowanego przez Dział Muzealno-Edukacyjny

 

Szczegóły znajdziesz tutaj

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Wujek (22 września 2022 7:41)
Praca dla naszych braci - znają język Rosyjski świetnie
Hłe hłe hłe (21 września 2022 22:53)
Wymagania większe jak od prezeski.
Wujek Dobra Rada (21 września 2022 22:48)
Skoro nie informują o wysokości wynagrodzenia, a jedynie o wymaganiach wobec kandydata do pracy to niech zatrudnią na tych warunkach swoich bliskich.

Dodaj komentarz

przewodnik  |   praca  |   zamek  |   ksiaz  |   historia  |   oprowadzanie  |   wycieczki  |   zatrudnienie  |  

Kociewske Diabły zgotowały piekło Górnikowi (FOTO)

Chcesz pracować w Straży Pożarnej? Są wolne miejsca

Górnik wygrywa na wyjeździe

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij