Menu

Noc Muzeów w Starej Kopalni (FOTO)

Goście odwiedzający Starą Kopalnię zwiedzili podziemia, dowiedzieli się jak funkcjonowała kuźnia i posłuchali koncertu Zespołu Pieśni i Tańca Wałbrzych. Mogli korzystać z tych i innych atrakcji w ramach Nocy Muzeów.

Noc Muzeów w Starej Kopalni (FOTO)
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19

Komentarze

Szczaw i Mirabelka (15 maja 2022 18:35)
Cytuję użytkownika: Jolanta
Robienie frekwencji na siłę. Aby ktokolwiek odwiedził ten przybytek należało przymusowo zagonić dzieci z wałbrzyskich szkół
I kit im wciskać o Pstrowskim przed jego pomnikiem.
Jolanta (15 maja 2022 11:55)
Robienie frekwencji na siłę. Aby ktokolwiek odwiedził ten przybytek należało przymusowo zagonić dzieci z wałbrzyskich szkół

Dodaj komentarz

noc  |   muzeow  |   stara  |   kopalnia  |   foto  |   podziemia  |   zwiedzanie  |   atrakcje  |   wydarzenia  |  

Spotkania z wałbrzyskimi tajemnicami

Dwa foto-wernisaże w Starej Kopalni

Drugie życie obiektów pokopalnianych

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij