Menu

Był tak pijany, że wjechał do rzeki

Był  tak pijany, że zjechał samochodem do rzeki. 22-latek może mówić o dużym szczęściu - nie odniósł poważniejszych obrażeń. Wałbrzyscy policjanci zatrzymali w miniony weekend pięciu kierowców na podwójnym gazie. 

Był tak pijany, że wjechał do rzeki
Noc z soboty na niedzielę 22-letnimieszkaniec powiatu wałbrzyskiego zapamięta na długo. Było już grubo po północy, gdy policjanci otrzymali zgłoszenie o samochodzie, który na ul. Leśnej w Mieroszowie zjechał z drogi i wylądował w rzece.  22-letni kierowca był kompletnie pijany, miał blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna trafił do szpitala, ale nic poważnego mu się nie stało. 22-latek stracił prawo jazdy, czeka go wysoka grzywna.

W piątek przed godziną 20:00 dzielnicowi z Głuszycy zatrzymali 47-letniego mieszkańca Glinna, który jechał motorowerem pod wpływem narkotyków.  Badanie narkotestem wykazało, że zażywał marihuanę.
 
 
Godzinę później wspólny patrol policjantów z Mieroszowa i Boguszowa-Gorc sprawdził stan trzeźwości rowerzysty jadącego ul. Żeromskiego w Mieroszowie. Okazało się, że 27-latek znajdował się pod wpływem alkoholu. Mężczyzna dostał tysiąc złotych mandatu.

W sobotę przy ul. Gałczyńskiego w Wałbrzychu w ręce mundurowych wpadły dwie osoby. 35-letni wałbrzyszanin wpadł około godziny 6:40, a 52-letni mieszkaniec naszego miasta o godzinie 8:00. Obaj wydmuchali poniżej pół promila i stracili prawa jazdy.

W niedzielną noc (około godziny 1:30) policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Wałbrzycha. Alkomat pokazał  0,87 promila alkoholu. Okazało się dodatkowo, że młody mężczyzna nigdy nie posiadał prawa jazdy.

opr. adm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   Mieroszów  |   pijani kierowcy  |  

Przeklęte skrzyżowanie - kolejny wypadek

Dachowanie w Borównie

Cena czyni cuda... nabrało się prawie 90 osób

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij