Menu

Zderzenie dwóch ciężarówek przy wjeździe do Wałbrzycha.

Zasłabł za kierownicą i uderzył w stojącego na poboczu TIRa - to wstępne ustalenia policji dotyczące wypadku do jakiego doszło na drodze krajowej 35 przy wjeździe do Wałbrzycha od strony Świebodzic. 

Zderzenie dwóch ciężarówek przy wjeździe do Wałbrzycha.

Jeden z kierowców włączył światła awaryjne, a drugi wjechał w jego pojazd. Oboje kierowców wyszło z ciężarówek o własnych siłach. Jeden z nich potrzebował pomocy medycznej, ale nie odniósł żadnych widocznych obrażeń. - informuje Robert Strojny z wałbrzyskiej Straży Pożarnej.

W kabinie zaparkowanego auta na miejscu pasażera przebywał 56-latek. Sprawcą wypadku był 44-letni kierowca TIR-a, który najechał na zaparkowaną ciężarówkę. 

- Z relacji 44-latka wynika, że zasłabł on za kierownicą.  - informuje podkom. Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji. 

Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Droga była zamknięta z dwóch stron, obecnie nie ma już utrudnień w ruchu.

 

 

 

opr. pm
foto: Czytelnicy walbrzych24.com / KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Bronek (19 maja 2022 10:35)
Zasłabł, bo film mu się urwał na smartfonie?
Seksista (17 maja 2022 6:30)
"Oboje" kierowców.To który był kobietą? Czy obaj to jakieś gendery?
Xxx (16 maja 2022 22:11)
Cytuję użytkownika: Dramat
Znowu "popis" milicji
A jaki udział ma tu Policja?
Wyborca PiS (16 maja 2022 22:07)
Przyczyną wypadku było oblodzenia jezdni, oraz nie skoszona trawa. Tak stwierdziłem JA wyborca PiS.
Dramat (16 maja 2022 21:27)
Znowu "popis" milicji
Młody stażem (16 maja 2022 21:14)
To są zawodowi kierowcy ;) Selekcja musi być . Nie pozdrawiam .
Max (16 maja 2022 20:48)
Co te kur.....a osły robią za tymi kierownicami ???

Dodaj komentarz

tir  |   zderzenie  |   karambol  |   samochody  |   112  |   998  |   wypadek  |  

Ukradł samochód,bo... chciał w nim zamieszkać

Kolejni pijani kierowcy w rękach policji. Czy to już plaga ?

Uratowali desperatowi życie. Chciał skoczyć z okna, miał 3 promile.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij