Menu

Głuszycki Tydzień Bibliotek

„Biblioteka- Świat w jednym miejscu” - takie hasło przyświecało zorganizowanemu w  Centrum Kultury- Miejskiej Bibliotece Publicznej w Głuszycy 'Tygodniowi Bibliotek". 
 
Głuszycki Tydzień Bibliotek
Co działo się w głuszyckiej bibliotece ?  Jeszcze do 31 maja trwać będzie akcja 
czytelnicza „Łańcuch Nowych Czytelników”. Polega ona na przyprowadzeniu osoby lub grupy osób i zapisaniu się do głuszyckiej biblioteki. W podziękowaniu każda osobą dostaje drobny gadżet.

Zorganizowano również konkurs fotograficzny „Z książką na świecie” ukazujący książkę czytaną w plenerze .
 
 
Zorganizowane zostały również dwa spotkania z cyklu „Opowieści o świecie” z Martą Czepil i Beatą Drapałą. Dzięki spotkaniu dzieci ze szkół podstawowych poznały kulturę innych krajów (Japonii i Filipin) oraz dowiedziały się jak wygląda tamtejsze życie.


 
kat
foto: Gmina Głuszyca
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Szukali zaginionego mężczyzny, teraz trafi do... więzienia

Mikołaj odwiedził dzieci w Głuszycy

Choinka w Boguszowie. Lampki włączył Mikołaj

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij