Pamiątkowe dyplomy i medale wręczała mistrzyni juniorek w biegu przez płotki zawodniczka LKS Górnik Wałbrzych Amelia Kielar.
Wyniki biegów z dnia 14 maja 2022 r.
Biegi krótkie:
dziewczęta 2007 - 2008 bieg krótki 60 m
- I miejsce - Wiktoria Zajączkowska
- II miejsce - Aleksandra Stabrowska
- III miejsce - Aleksandra Ilków
chłopcy 2007 - 2008 bieg krótki 60 m
- I miejsce - Miłosz Styrbicki
- II miejsce - Adrian Pokojowczyk
- III miejsce - Łukasz Błauciak
dziewczęta 2009 - 2010 bieg krótki 40 m
- I miejsce - Lena Pokojowczyk
- II miejsce - Martyna Jerzyk
- III miejsce - Emilia Szyszka
chłopcy 2009 - 2010 bieg krótki 40 m
- I miejsce - Krajewski Michał
- II miejsce - Oskar Kobajło
- III miejsce - Piotr Kaszuba
dziewczęta 2011 - 2012 bieg krótki 30 m
- I miejsce - Laura Bilińska
- II miejsce - Sara Ciura
- III miejsce - Lena Pyryt
chłopcy 2011 - 2012 bieg krótki 30 m
- I miejsce - Tymon Piątkowski
- II miejsce - Borys Niebrzydowski
- III miejsce - Patryk Fiedorowicz
dziewczęta 2013 - 2015 – bieg krótki 30 m
- I miejsce - Pawłowska Vanessa
- II miejsce - Maja Surmaczyńska
- III miejsce - Dominika Hładki
Chłopcy 2013 – 2015 – bieg krótki 30 m
- I miejsce – Bartosz Dużyński
- II miejsce – Marcel Dydrych
- III miejsce – Antoni Kuźma
Biegi długie
Dziewczęta 2007 – 2008 bieg długi 400 m
- I miejsce – Wiktoria Zajączkowska
- II miejsce – Aleksandra Stabrowska
- III miejsce – Aleksandra Ilków
Chłopcy 2007 – 2008 bieg długi 400 m
- I miejsce – Kacper Pyszka
- II miejsce – Łukasz Błauciak
- III miejsce – Adrian Pokojowczyk
Dziewczęta 2009 – 2010 bieg długi 300 m
- I miejsce – Lena Kuchnia
- II miejsce – Martyna Suchorowska
- III miejsce – Lena Pokojowczyk
Chłopcy 2009 – 2010 bieg długi 300 m
- I miejsce – Michał Krajewski
- II miejsce – Oskar Kobajło
- III miejsce – Ksawery Turkiewicz
Dziewczęta 2011 – 2012 bieg długi 200 m
- I miejsce – Sara Ciura
- II miejsce – Laura Bilińska
- III miejsce – Maja Borowiec
Chłopcy 2011 – 2012 bieg długi 200 m
- I miejsce – Tymon Piątkowski
- II miejsce – Daniel Piasecki
- III miejsce – Kotów Marcel
Dziewczęta 2013 – 2015 bieg długi 100 m
- I miejsce – Vanessa Pawłowska
- II miejsce – Nikola Marcinkowska
- III miejsce – Maja Surmaczyńska
Chłopcy 2013 – 2015 bieg długi – 100 m
- I miejsce – Dawid Walewicz
- II miejsce – Bartosz Dużyński
- III miejsce – Jakub Kapica
kat
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Dodaj komentarz