Menu

Zaatakowali policjantów. Grozi im 5 lat więzienia

Napadli na przystanku na 20-latka i zniszczyli mu telefon. Podczas interwencji zaatakowali też policjantów. 

 

Zaatakowali policjantów. Grozi im 5 lat więzienia
Do zdarzenia doszło na przystanku autobusowym przy ul. Głównej w Wałbrzychu. Dwaj mężczyźni zaatakował 20-latka, jeden wytrącił mu z ręki telefon komórkowy, a drugi kilkakrotnie na niego nadepnął, Straty oszacowano na 800 zł.

Policjanci szybko zatrzymali dwóch agresorów - to 32 i 38-letni wałbrzyszanie. Mężczyźni  podczas interwencji wyzywali mundurowych i zaczęli ich atakować.

- Znieważyli mundurowych słowami wulgarnymi, a także naruszyli ich nietykalność cielesną. Okazało się, że znajdowali się pod wpływem alkoholu, dlatego noc spędzili w policyjnej celi. - informuje podkom. Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji. 
 
 
Podejrzani przyznali się do winy. Mogą trafić za kraty więzienia na 5 lat.adm
foto: pixabay / KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Lech (18 maja 2022 23:26)
A ja bym przyjął takich Pajaców bez Policji by oddali swoje telefony i szybko uciekali bo nie znoszę takich kozaków po pijaku na jednego wystraszonego 20 latka mógł im zajebac na ryja to w moment by się ogarnęły cioty
Zero litości (18 maja 2022 16:23)
Widze ze debile tu komentujacy jeszcze bronia te patologiczne scierwo ???? szczerze chce zeby was taka patologia dojechała i zniszczyła wam wasze telefonu i żałosne facjaty ! Moze zapytajcie sie, jak sie czuje poszkodowany ? Gardzę wami a dla tej pijanej patologii - litosc to zbrodnia i dowalić im jak najwyższa kare - także finansową
Adrian (18 maja 2022 11:54)
Cytuję użytkownika: bezstronny
Pan "redachtor" nie raczył napisać o której godzinie doszło do tego incydentu.Nierzetelne informacje i fejknjusy byle by kliknięcia były to norma na tym portalu no i te błędy ortograficzne.
Ponieważ to kopiuj wklej z milicyjnej strony. A milicja pisze tyle by było to zgodne z jej propagandą. Redachtor przecież nie będzie dopytywać i drążyć tematu bo milicja może się jeszcze obrazić.
bezstronny (18 maja 2022 10:16)
Pan "redachtor" nie raczył napisać o której godzinie doszło do tego incydentu.Nierzetelne informacje i fejknjusy byle by kliknięcia były to norma na tym portalu no i te błędy ortograficzne.
Jacek (18 maja 2022 10:03)
Cytuję użytkownika: Dziennikarzu
A jaka jest wersja zdarzenia wg zatrzymanych?
Ważne, że monitoring wszystko zarejestrował.
Dziennikarzu (18 maja 2022 9:08)
A jaka jest wersja zdarzenia wg zatrzymanych?

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   napad  |  

I na tym właśnie polega służba...

Zatrzymany z amfetaminą odpowie za handel narkotykami

Okradał własną babcię, z którą mieszkał. Usłyszał 20 zarzutów

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij