Menu

Bieg Pokoju zawitał do Mieroszowa

Bieg Pokoju – Sri Chinmoy Oneness-Home Peace Run zawitał do Mieroszowa. To niezwykły bieg z pochodnią, którą niosło setki tysięcy biegaczy-wolontariuszy w ponad 140 krajach. 
 
Bieg Pokoju zawitał do Mieroszowa
Pochodnia symbolizuje wszystko, co nas łączy, niezależnie od naszej narodowości, kultury i wiary – symbolizuje przyjaźń, zrozumienie, pokój i harmonię. Każdy mógł dołączyć do sztafety, dołożyć swoją dobrą wolę i wysłać ją dalej, na cały świat.

We wtorek (17 maja) uczestnicy Biegu Pokoju przebiegli przez Gminę Mieroszów. Pojawili się w mieroszowskim rynku biegnąc  na przejście graniczne na ul. Kwiatowej skąd pobiegli dalej do Teplic. Podczas biegu jest niesiona pochodnia pokoju, którą każdy biegacz może przejąć i ponieść. 
 
 

opr. kat
foto: Gmina Mieroszów
redakcja@walbrzych24.com


 

 

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Mieroszów  |   o Sąsiedzku  |   Bieg Pokoju  |   Peace Run  |  

Pięć lat więzienia za znęcanie się nad dziećmi

Ponad 130 tys. turystów odwiedziło Gminę Walim

Festiwal ''Grubego'' w Mieroszowie. Mija 50 lat od premiery serialu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij