Menu

Gniazdo sokołów: Jeden z maluchów nie żyje

Dopiero co informowaliśmy o tym, że w gnieździe zamontowanym na kominie PECU wykluły się małe sokoły, a jeden z nich już jest martwy. Nie wykluł się też trzeci sokół,  jajko wciaż leży w gnieździe.

Gniazdo sokołów: Jeden z maluchów nie żyje

Mały Sokół leży bez ruchu od rana. Helga karmi tylko jednego malucha, co wskazuje na to, że drugi nie żyje. 

Nie jest to pierwsza śmierć w gnieździe na PECU. Kilka miesięcy temu spotkało to samca Bolko. Niektórzy przyrodnicy twierdzą, że ktoś otruł ptaka.

 

 

Sokoły możecie śledzić tutaj

 

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Mieszkaniec (20 maja 2022 9:49)
Cytuję użytkownika: Majster
Pewnie jakiś hodowca darmozjadów gołębi otruł Bolka... Pasjonaci tych obsrańcow mają nie równo pod sufitem. Wiem to bo znam kilku...
Niestety ale musze sie z Panem zgodzic.tez znam kilku takich i wiem jakie stosuja metody.zastawianie pulapek zeby usmiercic potencjalnego drapieznika zatruwanie pokarmu przynety itp.
Zniesmaczony (20 maja 2022 6:51)
Gniazdo nie było wyczyszczone od ubiegłego roku . Pracownicy odpowiedzialni są , za śmierć piskląt ( mordercy ). Prezes już nie ogarnia, niestety za długo nim jest . Mając 69 lat może, zarządzać tylko swoim ogródkiem.
Majster (19 maja 2022 22:19)
Pewnie jakiś hodowca darmozjadów gołębi otruł Bolka... Pasjonaci tych obsrańcow mają nie równo pod sufitem. Wiem to bo znam kilku...
Mirek (19 maja 2022 16:30)
Cytuję użytkownika: Skarbowy
Wałbrzyska atmosfera generalnie jest toksyczna.
Ty tez jesteś toksyczny.
Skarbowy (19 maja 2022 16:28)
Wałbrzyska atmosfera generalnie jest toksyczna.

Dodaj komentarz

sokol  |   helga  |   ptaki  |   smieec  |   gnizdo  |   pec  |  

Mały sokół z komina PEC zaobrączkowany

Wybierz imiona dla sokołów

Rodzinne karmienie małych sokołów

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij