Menu

Prezydent przekłada spotkania z mieszkańcami

Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej poinformował o przełożeniu zaplanowanych na maj spotkań z mieszkańcami naszego miasta. Nowe terminy poznamy wkrótce.

Prezydent przekłada spotkania z mieszkańcami

Prezydent od początku swojej pracy w ratuszu mocno stawiał na bezpośrednie rozmowy z mieszkańcami naszego miasta. Każdego roku odwiedzał poszczególne dzielnice i dyskutował z wałbrzyszanami o problemach i potrzebach, których nie widać z prezydenckiego gabinetu. W czasie pandemii, gdy spotkania twarzą w twarz były niemożliwe, magistrat organizował je w formule online.

Na maj zaplanowane było pięć spotkań w dzielnicach: Gaj, Podzamcze, Nowe Miasto, Podgórze i Piaskowa Góra. Niestety w wyznaczonych terminach do tych spotkań nie dojdzie.

 

 

- Szanowni Państwo, niestety z przyczyn niezależnych zmuszony jestem odwołać przyszłotygodniowe spotkania z mieszkańcami. Nie chcemy z nich rezygnować, dlatego o nowych terminach spotkań poinformuję na początku przyszłego tygodnia - przekazał w mediach społecznościowych Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.

opr.plr
foto: FB Roman Szełemej
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ewa (22 maja 2022 9:14)
Panie Prezydencie na podzamczu mamy 2 najstarsze ulice na tym osiedlu i dwa pasma najbardziej zrujnowanych chodników sory nie ma chodników. Zapraszam pana na spacer po jednym z nich po ulewie od poczatku grodzkiej do jej końca przy blokach dziesięcio pietrowych. Blagamy o jeden metr porzadnego chodnika. Pozdrawiam.
Krzyś (21 maja 2022 8:38)
Szkoda wielka szkoda ,a załatwiłam sobie urlop aby móc być na każdym spotkaniu, kurde urlopu już nie cofnę.Uszykowałam laurki ,kwiatkami zwiędną.
Car Miłosierny (20 maja 2022 22:52)
Poczytał sobie pytania, które padły na tym portalu i spanikował.Poza tym w artykule same kłamstwa.Użyli słów:"pracy" w ratuszu, " mocno stawiał"; "dyskutował o problemach i potrzebach"; poinformuje na początku przyszłego tygodnia" Taki dobry baćka- opiekun ludności.Matka Teresa przy nim to koniunkturalistka.Już nawet śp.Kora Jackowska na koncercie w Wałbrzychu po zużyciu przesyłki dla swojego psa wykrzykiwała jakie to "mamy szczęście mieć prezydenta kardiologa tuż obok pobliskiego Księża"
Roman (20 maja 2022 22:33)
Nie chce mi się z Wami gadać.

Dodaj komentarz

Roman Szełemej woli Ratusz od Sejmu

Pole do Disc Golfa w Parku Rusinowa

Termin oddania obwodnicy nie jest zagrożony awarią na Chrobrego

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij