Menu

Dni Boguszowa z Mariuszem Pudzianowskim

Puchar Polski Strongman z Mariuszem Pudzianowskim w roli głównej wpisał się w Dni Boguszowa Gorc. Pierwszego dnia miasto świętowało  (w sobotę) na placu przy Szybie Witold pojawił się Marcin Daniec,  w niedzielę na Dzikowcu królował Pudzian.  

Dni Boguszowa z Mariuszem Pudzianowskim
Ostatni z Dni Boguszowa Gorc pobił absolutne rekordy frekwencyjne. Tłumy boguszowian przyszły oglądać zawody o Puchar Polski Strongman. Gościem specjalnym, a także jednym z sędziów był Mariusz Pudzianowski - ośmiokrotny Mistrz Polski oraz pięciokrotny Mistrz Świata Strongman. Mariusz poświęcił wiele uwagi swoim fanom. Praktycznie każdy mógł liczyć na zdjęcie lub pamiątkę. Zachęcał do kibicowania mu w czekającej go walce MMA z Michałem Materlą.
 
 
W 6 rywalizacjach Pucharu Polski Strongman uczestniczyli Mariusz Dąbrowski, Szymon Holesiński, Błażej Łodo, Mariusz Pachut, Dariusz Wejer i Szczepan Krzesiński. Zawodnicy musieli między innymi przenosić tak zwane walizki o łącznej wadze 320 kg, podnosić 100 kg hantel, ważącego 500 kg Range Rovera i przeciągać tira. W większości z tych dyscyplin najlepiej wykazał się Mariusz Pachut, który tak samo jak na zeszłorocznych mistrzostwach Strongman w Świebodzicach, zajął pierwsze miejsce.


 

Czytaj też:
Dni Boguszowa. Gwiazdą Marcin Daniec

foto/video: pz
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23
Zdjęcie 24
Zdjęcie 25
Zdjęcie 26
Zdjęcie 27
Zdjęcie 28
Zdjęcie 29
Zdjęcie 30
Zdjęcie 31
Zdjęcie 32
Zdjęcie 33
Zdjęcie 34
Zdjęcie 35
Zdjęcie 36
Zdjęcie 37
Zdjęcie 38
Zdjęcie 39
Zdjęcie 40
Zdjęcie 41
Zdjęcie 42
Zdjęcie 43
Zdjęcie 44
Zdjęcie 45
Zdjęcie 46
Zdjęcie 47
Zdjęcie 48
Zdjęcie 49
Zdjęcie 50
Zdjęcie 51
Zdjęcie 52
Zdjęcie 53
Zdjęcie 54
Zdjęcie 55
Zdjęcie 56
Zdjęcie 57
Zdjęcie 58
Zdjęcie 59
Zdjęcie 60
Zdjęcie 61
Zdjęcie 62

Komentarze

Niepis (23 maja 2022 21:48)
Pudzian , Glonojad i Korupcja. Szkoda Pudziana. A gdzie Nikoś?
KS Górnik Wałbrzych (23 maja 2022 10:11)
Cytuję użytkownika: Szach i mat
Gwiazdy na miarę kryminalnego Boguszowa
Twój komentasz jest zbędny.
Szach i mat (23 maja 2022 9:04)
Gwiazdy na miarę kryminalnego Boguszowa
Enek (23 maja 2022 7:11)
Nic ciekawego

Dodaj komentarz

Boguszów Gorce  |   Dni Boguszowa  |   Mariusz Pudzianowski  |   Pudzian  |   Strongman  |   siłacze  |  

Będzie stacja benzynowa w Boguszowie Gorcach ?

Boguszów: Kurs samoobrony na Dzień Kobiet

Boguszów-Gorce: wręczono stypendia sportowe

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij