Menu

Rozpoczął się nabór do wałbrzyskich szkół. Potrwa do 20 czerwca

Tym roku 1061 uczniów z Wałbrzycha ukończyło ósmą klasę szkoły podstawowej.
.
Rozpoczął się nabór do wałbrzyskich szkół. Potrwa do 20 czerwca
By dostać się do niektórych szkół średnich,  trzeba przejść specjalne egzaminy.  Takimi szkołami jest I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, do którego egzamin z języka obcego nowożytnego odbędzie się 8 czerwca 2022 r. o godz. 13.00 w siedzibie szkoły.
 
Testy sprawnościowe do oddziału przygotowania wojskowego i klasy o profilu sportowym w IV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi odbędą się 9 czerwca 2022 r. o godz. 14.00 w siedzibie szkoły.
 
 
W jednej i drugiej szkole informacje o wynikach egzaminów i testów sprawnościowych  zostaną podane 15 czerwca 2022 r.

W tej chwili trudno jest powiedzieć ilu uczniów już złożyło wnioski rekrutacyjne gdyż robią to ich rodzice, a do Biura Edukacji przychodzą tylko wtedy jak chcą wycofać wniosek i wybrać inną szkołę
 
pm
redakcja@walbrzych24.com
foto: ilustracyjne

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

szkola  |   edukacja  |   rekrutacja  |   walbrzych  |   nabor  |   uczniowie  |   szkoly  |   srednie  |  

Wałbrzyski Skarb: Co skrywały skrzynie schowane w piwnicy (FOTO)

MZB remontuje kominy... zimą. A mieszkańcy marzną

Wałbrzyski Skarb: Co z zamkniętymi skrzyniami? Mogą tam być...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij