Menu

Pokażą Wałbrzych w Travel Channel

Znany dziennikarz i podróżnik Jakub Porada odwiedził Wałbrzych i wraz z ekipą Travel Channel zrealizowali aż dwa odcinki programu "Porada na weekend" o naszym mieście.

Pokażą Wałbrzych w Travel Channel
Jak zapewniają producenci programu, w każdym odcinku prowadzący zabiera widzów w malownicze ośrodki, pomaga odnaleźć piękne zakątki czystej przyrody, a także sprawdza najciekawsze atrakcje regionu. Dotychczas gościł m.in. w Karpaczu, Ustce czy Białowieży. Teraz przyszła kolej na Wałbrzych i pokazanie, co najciekawsze ma do zaoferowania turystom.
 
 
Z oficjalnego profilu FB miasta Wałbrzycha możemy wywnioskować, że sporo miejsca w programie poświęcone będzie Zamkowi Książ, Starej Kopalni, Muzeum Porcelany, Palmiarni czy Harcówce. Ekipa wjeżdżała także na wałbrzyskie hałdy. Atrakcji okazało się tu tak wiele, że ostatecznie powstaną aż dwa odcinki poświęcone naszemu miastu. Ich emisję zaplanowano na połowę czerwca na Travel Channel Polska.
 
 
 
opr.plr
foto: FB Wałbrzych Moje Miasto
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Axi (26 maja 2022 12:55)
Żałosne są komentarze, zwolenników Pisiorow. Nie umieją się z niczego cieszyć, tylko wiecznie biadolą. A co potrafią ich ulubieńcy, widać na każdym kroku w skali kraju.
Robert (26 maja 2022 8:47)
Mówią o Walbrzychu źle to marudzicie, chcą pokazać to co najlepsze jeszcze gorzej
Ewa (25 maja 2022 19:43)
Wałbrzych - widoki piękne, perspektyw żadnych. A tytuł programu powinien brzmieć : „Życie na prowincji”
Alicja (25 maja 2022 7:41)
Czy nie można napisać coś fajnego tylko zawsze trzeba komuś dokopać? To żałosne. Na ogół ci co krytykują niewiele sobą reprezentują!
Olo (24 maja 2022 9:44)
Cytuję użytkownika: Thoreziak
Walbrzych to jest miasto a nie wiocha jak WarWszawka PiSiorkowata
Lubię takie żarty, Szczęście, że ludzie mają poczucie humoru. Wałbrzych to miasto - dobre, he, he he.
Thoreziak (23 maja 2022 21:35)
Walbrzych to jest miasto a nie wiocha jak WarWszawka PiSiorkowata
felek (23 maja 2022 20:43)
Niech oprócz atrakcji w Wałbrzychu i okolicach miasta nie zapomną pokazać największej naszej atrakcji-Romana!
# (23 maja 2022 20:06)
Cytuję użytkownika: moje miasto walbrzych
Mam na to wy j e b a n e.
Tak ci powiedziała matka jak cię zobaczyła po porodzie
Polak (23 maja 2022 19:49)
I naszego romusia też to pewnie cos obieca albo wyskoczy z torebkami kozak jrden
Goldmann,, (23 maja 2022 17:59)
,,, prawie jak program,,,, nowoczesność w domu i zagrodzie,,,

Dodaj komentarz

Jakub Porada  |   Porada na weekend  |   travel channel  |   podróże  |   turystyka  |   zamek książ  |   stara kopalnia  |   muzeum porcelany  |  

Praca wre. Otwarcie coraz bliżej

Ćwierć miliona pasażerów w jeden miesiąc na wrocławskim lotnisku

Zamek Książ powalczy o Oscara

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij