Menu

Gość Dnia - Jarosław Buzarewicz

- Czujemy, że po pandemii wałbrzyszanie są zgłodniali imprez kulturalnych - przyznaje Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury. W najbliższy piątek i sobotę (27 i 28 maja) WOK organizuje Dni Wałbrzycha. Impreza na terenie Starej Kopalni wraca z mnóstwem atrakcji po dwóch latach nieobecności.

Gość Dnia - Jarosław Buzarewicz

Komentarze

Jarek śpioszek (24 maja 2022 16:31)
Cytuję użytkownika: scc
a bedzie dyduch,miler,kwasiniewski,mazguła.
Będzie Kaczyński i tu uwaga bez ochrony.
scc (24 maja 2022 13:27)
a bedzie dyduch,miler,kwasiniewski,mazguła.
Ja (23 maja 2022 19:44)
nie czuję głodu.

Dodaj komentarz

Krawat Leppera, dziadkowska ballada o Wałbrzychu, a może węgiel ?...

Przygotowania do XXXI Finału WOŚP - trwają zapisy dla wolontariuszy

Wolontariusze WOŚP poszukiwani

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij