Menu

Adoptuj roślinkę na Dniach Wałbrzycha

Jeżeli Wasze parapety uginają się od doniczek i nie macie miejsca na kolejną roślinę, to jadąc na koncert Małgorzaty Ostrowskiej czy finał konkursu „Wałbrzych ma Talent" zabierzcie je ze sobą. Punkt Adopcji Roślin Domowych działający na terenie Starej Kopalni będzie otwarty także podczas Dni Wałbrzycha.

Adoptuj roślinkę na Dniach Wałbrzycha

Zapraszamy w sobotę 28 maja, od godziny 15:00 do specjalnie przygotowanego stoiska, w którym będzie można wymienić się sadzonkami, podzielić nadwyżką szczepek, lub zabrać ze sobą wybraną roślinę. Wałbrzyski Ośrodek Kultury dla tych, którzy tego dnia pojawią się w punkcie przygotował niespodziankę. Do osób, które podzielą się roślinami trafią bezpłatne wejściówki na wybrane zajęcia grupowe i wydarzenia przyszłego sezonu kulturalnego w WOK!

 

 

inf.prasowa
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Bareja wiecznie żywy (10 czerwca 2022 20:37)
Tymi nazwami przebili S.Bareję.Kieszonkowe Oarki i Punkt Adopcji Roślin.Z tym że on tzn Bareja to robił,aby ośmieszyć komunę a oni ośmieszają unię.
A (25 maja 2022 1:34)
Aha,fajnie,tylko kiedy są te dni walbrzycha?
Zielonoładowe 570 000 (24 maja 2022 21:56)
Od cholery roślinek do adopcji rośnie wzdłuż pasów drogowych na terenie miasta.Może ratuszowi w czynie społecznym przygarną mleczyki?

Dodaj komentarz

roślina  |   dni wałbrzycha  |   zieleń  |  

Powstały małe parki na Podgórzu

Małgorzata Ostrowska i koncerty drugiego dnia Dni Wałbrzycha (FOTO)

Finał Wałbrzych Ma Talent na Dniach Wałbrzycha (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij