Menu

Wiozą dary dla hospicjum we Lwowie

Zgodnie z zapowiedziami z Wałbrzycha wyruszył transport darów zakupionych przez wałbrzyskie hospicjum w ramach Żonkilowej Kwesty. Jest ich tak dużo, że do przewiezienia posłuży samochód ciężarowy.

Wiozą dary dla hospicjum we Lwowie
Przypominamy, że Żonkilowa Kwesta zebrała w tym roku rekordowe 120,5 tys zł. Połowa tej kwoty została przeznaczona na zakup darów dla zaprzyjaźnionego hospicjum we Lwowie. Wśród zakupionych darów są zarówno środki higieny, pościel, łóżka, materace, wózki, chodziki, jak i specjalistyczne urządzenia, pomagające na co dzień w opiece nad osobami nieuleczalnie chorymi. Transport osobiście nadzoruje prezes Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej w Wałbrzychu Renata Wierzbicka.
 
- Dzięki Państwa wsparciu mogę powiedzieć, że mamy wszystko to, czego potrzebuje hospicjum. Dziękuje z całego serca wolontariuszom, firmom Toyota, Pap-Trans, Fanlogic, a szczególne podziękowana kieruje do Pana, który dokonał cudu, żeby wszystko znalazło się na samochodzie... I kierowcy Markowi Rapie, który spędzi ze mną kilka dni w podróż. Trzymajcie za nas kciuki - napisała na Facebooku Renata Wierzbicka.
 
 
W zależności od sytuacji na granicy i liczbie oczekujących na odprawę samochodów podróż do Lwowa może zająć nawet kilka dni.
 

 
opr.plr
foto: użyczone / R. Wierzbicka
redakcja@walbrzych24.com
 

 

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6

Komentarze

O (24 maja 2022 21:15)
Cytuję użytkownika: Mundi
Cytuję użytkownika: widok
Pani radna uczyniła sobie lans na hospicjum i tak ciągnie już 3 kadencje...
Może byś się zamienił z panią radną a nie tylko marudzisz
Przez cały czas mą głowę zaprząta myśl o swoich obywatelach.
Mundi (24 maja 2022 17:36)
Cytuję użytkownika: widok
Pani radna uczyniła sobie lans na hospicjum i tak ciągnie już 3 kadencje...
Może byś się zamienił z panią radną a nie tylko marudzisz
Andrzejek (24 maja 2022 14:46)
BRAWO DLA WAS ZA POMOC !!! Ps. Nie dokarmiać kacapskich trolli !!!
widok (24 maja 2022 13:46)
Pani radna uczyniła sobie lans na hospicjum i tak ciągnie już 3 kadencje...

Dodaj komentarz

hospicjum  |   żonkilowa kwesta  |   dary  |   ukraina  |   lwów  |  

Budżetu Obywatelskiego ma nie być. Mogą być podwyżki dla urzędników...

Wałbrzych przekaże kolejne agregaty Ukrainie

Pochwalał wojnę na Ukrainę - grozi mu 5 lat więzienia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij