Menu

Wracają pikniki przy Zamku Książ

Cieszące się sporym zainteresowaniem pikniki na świeżym powietrzu w Parku Książańskim zaplanowano również w tym roku. Będzie muzyka na żywo i sporo atrakcji dla całych rodzin.

Wracają pikniki przy Zamku Książ
Lato w Książu zapowiada się wyjątkowo gorąco, bo powracają hitowe "Śniadania na trawie". Miejsce powinno być już znane fanom zamkowego piknikowania - na polanie poniżej mauzoleum, w pobliżu zabytkowej bramy przy Stadzie Ogierów. Będzie można przynieść własny prowiant, lub zakupić na miejscu. Co w programie przewidzieli organizatorzy?
 
PROGRAM WYDARZENIA:
10:00 start – przywitanie przez prowadzącego, zaproszenie do piknikowania, konkursy z nagrodami
10:00-15:00 – Atrakcje dla dzieci: gry i animacje dla najmłodszych, konkursy z nagrodami, zabawy zręcznościowe, gra w bullę, yenga oraz bierki XXL i wiele innych
10:30 -11:00 – muzyka na żywo Książęca Orkiestra Salonowa (D. Graca, W. Wawrzkowicz)
11:00 – 12:00 – konkursy z nagrodami, zamkowe opowieści
12:00 – 12:30 - muzyka na żywo Książęca Orkiestra Salonowa (D. Graca, W. Wawrzkowicz)
12:30 - 15:00 – muzyka rozrywkowa, zaproszenie do piknikowania
DODATKOWO 10:00-15:00:
- Strefa leżaków
- Możliwość zakupu koca z logiem zamku.
- Możliwość zakupu kanapek, croissantów, bułek, kawy, herbaty.
- Przestrzeń dla zwierząt.
 
 
- Warsztaty kreatywne.
 
 
Organizatorzy zaplanowali trzy pikniki w terminach: 12 czerwca, 26 czerwca i 10 lipca.
 
Zobaczcie jak wyglądało piknikowanie w ubiegłym roku:
 
 
opr.plr
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Kucharz (25 maja 2022 16:49)
Na ostatniej focie niczym kadr z filmu pt."Wielkie Żarcie"
Żabi Król (25 maja 2022 12:42)
Dla uczestnika, który przyniesie ze sobą najwięcej jedzenia będzie nagroda: owo jedzenie zje z nim Żabka i dwie Festyniarki.

Dodaj komentarz

Zamek Ksiaż  |   piknik  |   turystyka  |   rekreacja  |   czas wolny  |   lato  |  

Nowi Ambasadorzy i rekordowe aukcje

W sobotę Górnik zagra z GKS Tychy

Ćwierć miliona pasażerów w jeden miesiąc na wrocławskim lotnisku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij