Menu

Miał ponad 4,2 promila. Wpadł podczas kradzieży

Ukradł okulary, gdy zatrzymała go ochrona - groził jednemu z ochroniarzy, że go zabije. Jak się okazało złodziej był kompletnie pijany - miał ponad 4,2 promila.
Miał ponad 4,2 promila. Wpadł podczas kradzieży
Do kradzieży doszło w sklepie przy ul. Palisadowej w Wałbrzychu. 32-latek próbował ukraść okulary przeciwsłoneczne. 

- Sprawca wykroczenia był jednak kompletnie pijany, wulgarny i agresywny w stosunku do pracownika ochrony. Groził mu pobiciem, a ostatecznie również śmiercią.  - relacjonuje podkomisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji,

Mężczyzna był kompletnie pijany - alkomat pokazał 4,22 promila alkoholu w organizmie.
Dzisiaj, po wytrzeźwieniu, usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Grozi mu do 2 lat więzienia. 32-latek odpowie również za wkroczenie, jakim jest kradzież mienia do kwoty 500 złotych.
 
 

adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Biedaszyb (25 maja 2022 13:54)
Cytuję użytkownika: Alkomaty do wymiany.
4,22 promila alkoholu w organizmie.Hahaha przy takim stężeniu alkoholu człowiek umiera względnie leży nieprzytomny.
Ziomek z choinki się urwałeś? Takie stężenie, fakt, jest śmiertelne ale nie dotyczy to Polaków rodaków
Alkomaty do wymiany. (25 maja 2022 13:22)
4,22 promila alkoholu w organizmie.Hahaha przy takim stężeniu alkoholu człowiek umiera względnie leży nieprzytomny.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   złodziej  |  

Oszukał operatora i wyłudził sprzęt wart 17 000 zł

Policja wzięła udział w festynie

Wybuch gazu na ul. Paderewskiego

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij