Menu

Zaginęła kobieta. Może widzieliście ją ?

Katarzyna Wawrzyniak wyszła z pracy 14 maja i do tej pory nie skontaktowała się z najbliższymi. Może widzieliście zaginioną kobietę? Poszukuje jej policja. 


 

Zaginęła kobieta. Może widzieliście ją ?
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze prowadzi poszukiwania zaginionej 14 maja 2022 roku mieszkanki Wieściszowic. Katarzyna Wawrzyniak ma 45 lat,  prawdopodobnie późnym wieczorem oddaliła się z miejsca pracy przy ul. Aleja Wojska Polskiego w Jeleniej Górze.

KATARZYNA WAWRZYNIAK l. 45 – mieszkanka Wieściszowic(pow. kamiennogórski)
Ubrana była w:
- jasnoróżowy dres, rozpinana bluza;
 
 
- buty brązowe;
- czarna torebka;
 
Ktokolwiek posiada informację o zaginionej proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamiennej Górze – 47 87 36 200 (dyżurny jednostki) lub numerem alarmowym 112.

opr. adm
foto: KMP Kamienna Góra
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   zaginiona  |   policja poszukuje  |  

Oszukał operatora i wyłudził sprzęt wart 17 000 zł

Policja wzięła udział w festynie

Wybuch gazu na ul. Paderewskiego

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij