Menu

Gość Dnia - Agnieszka Kołacz-Leszczyńska

- Jestem przerażona tym, że partia rządząca, obawiając się przegranej w wyborach, grzebie w ordynacji, aby wygrać - przyznaje senatorka Koalicji Obywatelskiej Agnieszka Kołacz-Leszczyńska. Jej zdaniem wybory parlamentarne odbędą się jesienią 2023 r., ale "w naszym państwie wszystko może się zdarzyć".

Gość Dnia - Agnieszka Kołacz-Leszczyńska

Komentarze

Polak (7 czerwca 2022 11:37)
Przegrają znowu brak pomyslu na polske tylko pis pis i nic wiecej jak rządzili nie zrobili nic tylko zlodziej na zlodzieju , jakie bylo bezrobocie umowy i praca do smierci
Polus (3 czerwca 2022 17:51)
Co ta pani bredzi
akm (2 czerwca 2022 19:53)
Pani sromota.
czytelnik (1 czerwca 2022 12:50)
Cytuję użytkownika: Polus
A czy ktos wie co ta pani zrobiła dla miasta Wałbrzycha jakaś inicjatywa czy tylko glupoty naprawdę oni z po nie nadają się do niczego pewnie będzie kandydowac znowu bo to taki zawód
Przeczytaj sobie wiersz Brzechwy pt."Na Tapczanie Siedzi Leń". To się dowiesz.
Polak (1 czerwca 2022 12:43)
Na te wszystkie obietnice PiSu piniendzy POprostu nie ma.I nie będzie zapewniał Jan Vincent z Bydgoszcza minister finansów PO w rządzie tuska i kopacz na kilka dni przed przegranymi przez PO/PSL wyborami w 2015 roku.Wygrała Polska Racja Stanu i "piniądze" się znalazły.
Hahaha (1 czerwca 2022 12:37)
Cytuję użytkownika: CiekawskiBaron
Barszcz dobry był?
Masz na myśli Barszcz Sosnowskiego?
Kosiarz Kwietnej Łąki (1 czerwca 2022 12:29)
Teraz będzie szczawiowa i KOmpot z Mirabelek a'la niesioł.
Nr choroby (1 czerwca 2022 12:24)
Opuchlizna jak u Putina.
Polus (30 maja 2022 20:51)
A czy ktos wie co ta pani zrobiła dla miasta Wałbrzycha jakaś inicjatywa czy tylko glupoty naprawdę oni z po nie nadają się do niczego pewnie będzie kandydowac znowu bo to taki zawód
zXC xzc (27 maja 2022 19:05)
POwcy tani w hodowli
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

''Tylko świnie siedzą w kinie'' - lawina komentarzy pod wpisem...

Bezpartyjni Samorządowcy o wojnie polsko polskiej

Wybory parlamentarne - miasto uruchomiło infolinię

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij