Menu

Jeden znęcał się nad matką, a drugi okradł swoją rodzicielkę.

Mieszkaniec Bolesławca szarpał, wyzywał i poniżał swoją matkę. Z kolei 17-latek z Boguszowa-Gorc zabrał swojej rodzicielce pieniądze.

 

Jeden znęcał się nad matką, a drugi okradł swoją rodzicielkę.

Mieszkaniec Bolesławca znęcał się nad matką, złamał sądowy zakaz zbliżania się i kontaktowania z byłą żoną oraz znieważył funkcjonariusza. Podejrzanemu grozi kara do 7,5 roku więzienia. 31-latek był już wcześniej skazany za znęcanie nad kobietą.

Dodatkowo mężczyzna złamał sądowy zakaz zbliżania się i kontaktowania z byłą żoną oraz kierował pod jej adresem groźby.

Ponadto mieszkaniec Bolesławca znieważył dzielnicowego. Trafił do aresztu na 3 miesiące.

Policjanci z  Boguszowa-Gorc zatrzymali 17-letniego mieszkańca tej miejscowości, który okradł własną matkę. Nastolatek wykradł kobiecie zaoszczędzone przez nią pieniądze. W całości zostały one już odzyskane przez mundurowych. Niebawem utracona w wyniku przestępstwa gotówka zostanie przekazana pokrzywdzonej.

 Wcześniej 46-letnia mieszkanka Boguszowa-Gorc zgłosiła policjantom, że jej 17-letni syn ją okradł. W ostatnich dniach miał on wykorzystać nieuwagę pokrzywdzonej i zabrać pieniądze, nie informując o tym kobiety. Funkcjonariusze ustalili, że syn 46-latki dokonał kradzieży gotówki w łącznej kwocie około 2 tysięcy złotych, w polskich banknotach oraz w euro.

Młodociany przestępca przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Teraz stanie przed sądem. Za kradzież grozi mu 5 lat więzienia.

 

 

foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

xsdS (26 maja 2022 20:11)
nowoczesna młodzież z PO wyznawcy TVN

Dodaj komentarz

policja  |   112  |   997  |   kradziez  |   matka  |   boleslawiec  |   boguszow  |   gorce  |   wyzywal  |   ponizal  |   matke  |   interwencja  |   dzielnicowy  |  

Dziewięciu trafionych - policja podsumowała weekend

Piesza potrącona na pasach, była pijana

Pracownica banku wypłaciła sobie 4,5 mln złotych

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij