Menu

Palmiarnia udekorowała szklarnię na Dzień Matki

Dziś Dzień Matki. Z tej okazji wałbrzyska Palmiarnia przygotowała specjalną kwietną aranżację.

Palmiarnia udekorowała szklarnię na Dzień Matki

- Można w niej usiąść, chwilę odpocząć, zrelaksować się wśród kolorowych kwiatów i przy okazji... zrobić sobie oryginalną fotkę z mamą.  - informuje Palmiarnia

 

 

Dajcie znać, jak wam się podoba tak udekorowana szklarnia.

foto: fb Palmiarnia
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ulka (28 maja 2022 10:59)
. Szaleństwa nie ma. Lepiej jednak wygląda niż Festiwal Kwiatów w Ksiązu..

Dodaj komentarz

palmiarnia  |   szklarnia  |   kwiaty  |   dzien  |   matki  |   aranzacja  |  

Katarzyna Kasia i Marcin Rusinek

Dziś dzień psa. Galeria waszych futrzaków (FOTO)

Strajk wałbrzyskich kurierów Glovo - dziś nic nie przywiozą

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij