Menu

Będzie nowa murawa na boisku w Aqua Zdroju

Rozpoczęła się wymiana murawy na boiskach bocznych w Aqua Zdroju. Nowa nawierzchnia będzie sztuczna i ma spełniać najwyższe standardy.

Będzie nowa murawa na boisku w Aqua Zdroju

Nawierzchnia ma spełniać wymogi  FIFA Quality Concept for Football Turf. Chodzi o przede wszystkim o bezpieczeństwo piłkarzy i innych sportowców korzystających z obiektu.

Trawa ma mieć maksymalną wysokość 50 mm. Przypominać ma prawdziwą, znacząco wpływa to na komfort gry. Zwłaszcza przy "wślizgach".

 

 

Koszt wymiany murawy to około 3 mln zł. Z nowej nawierzchni sportowcy powinni skorzystać już pod koniec czerwca. Ostatni raz wymieniano murawę wiele lat temu. .

Miasto liczy na to, że zwiększenie standardu przyciągnie jeszcze więcej drużyn z całego kraju, które chętnie trenują w obiekcie sportowym Aqua Zdrój

foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Januszt (16 czerwca 2022 9:17)
Nowa murawa piłkarzom Gornika się przyda ciekawe co ze stadionem. na Nowe pieniądze są pogoda też tam też przydała by się nowa murawa i nowe trybuny więc jak najszybciej nich się prace zaczną na tym obiekcie
Bluszczowy Romek z Valbzikha (27 maja 2022 11:58)
Ho Ho Ho... Pustej kasy i Salomon nie maleje, a ten ciągle ma...Hipoteki tylko rosną .Generalnie chodzi o zaoranie wszelkich innych niesłusznych boisk i pozostawienie tylko jednego, flagowego.

Dodaj komentarz

murawa  |   aqua  |   zdroj  |   wymiana  |   pieniadze  |   miasto  |   sport  |   boisko  |  

Ponad 13 mln zł na remont ul. Moniuszki

Przyszli kryminolodzy rozpoczęli studia w Szczawnie-Zdroju

MZUK będzie odśnieżać. Do Wałbrzycha trafi sprzęt za prawie 7 mln zł

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij