Menu

Finał Wałbrzych Ma Talent na Dniach Wałbrzycha (FOTO)

Poznaliśmy najbardziej utalentowanych mieszkańców Aglomeracji Wałbrzyskiej. Konkurs w tym roku zdominowały wokalistki ale nie zabrakło też utalentowanych pretendentów w innych dziedzinach.

Finał Wałbrzych Ma Talent na Dniach Wałbrzycha (FOTO)

Największym talentem tego roku mianowano Marię Kuźmę, która otrzymała 3000 zł ufundowane przez Prezydenta Miasta Wałbrzycha oraz dedykowany artykuł w lokalnej prasie,

W grupie młodych talentów do 12 roku życia najlepsza okazała się Anna Matvieieva.

Do Hannoveru na Festiwal Piosenki Polonijnej pojedzie Milena Szymula.

 

 

Klip lub film promocyjny wygrała grająca na akordeonie Karolina Gawrońska.

Single w studio nagraniowym zrealizują Olivia Fidler i Joanna Surma.

Zobacz zdjęcia z tegorocznego finału:

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23

Komentarze

Jednak (30 maja 2022 14:58)
Cytuję użytkownika: Hahaha
Jak to mawiał klasyk "śpiewać każdy może"...
Nie każdemu pozwolą.
Hahaha (29 maja 2022 21:11)
Jak to mawiał klasyk "śpiewać każdy może"...

Dodaj komentarz

wałbrzych ma talent  |   konkurs  |   wok  |   dni wałbrzycha  |  

Prawie 220 tys. zł - Wałbrzych pobił swój rekord WOŚP

WOŚP Wałbrzych: ponad 210 tysięcy złotych

Ballady i Romanse w piątce najlepszych spektakli w Polsce

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij