Menu

Nie chcą donosić na sąsiada i płacić za wywóz dużych gabarytów

Wielokrotnie informowaliśmy o odpadach wielkogabarytowych, które zalegają w wielu miejscach Wałbrzycha. Na Podzamczu jest z tym duży problem, ale nie wszyscy chcą się dostosować do zasad.

Nie chcą donosić na sąsiada i płacić za wywóz dużych gabarytów

Kanapy, meble i inne pozostałości po remontach należy wywozić na własną rękę do PSZOKU. Miasto powtarza to jak mantrę od lat i nie zamierza przywrócić akcji "Wywalamy graty z chaty".

Niektórzy mieszkańcy wciąż jednak uważają, że za odbiór odpadów wielkogabarytowych odpowiada gmina albo spółdzielnia i to ona powinna wywozić ich rupiecie do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Pod osłoną nocy wyrzucają śmieci w pobliżu śmietników. Zdarza się, że je wywożą, ale do lasu albo zostawiają je w przypadkowych miejscach.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Podzamcze oznacza wyrzucone graty i apeluje o wskazanie sąsiada śmieciarza. Jesli tak się nie stanie, to koszty ponoszą pozostali mieszkańcy.

Przeczytaj też: Podzamcze: Jak muszą zapłacić, to szybko wskazują sąsiada śmieciarza

Napisała do nas w tej sprawie czytelniczka, która jest zbulwersowana wypowiedzią prezesa SMP, Tadeusza Choczaja, który mówił w rozmowie z nami

- Walczymy z tym procederem. Jak stwierdzimy, że ktoś wystawia duże gabaryty, to od  razu umieszczamy informację i zdjęcia na stronie internetowej i zwracamy się do mieszkańców, by usunęli to ci, którzy zostawili. Jeżeli tego nie zrobią, to my przystępujemy do usunięcia, ale na koszt danej nieruchomości. - informuje prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze, Tadeusz Choczaj.

Czytelniczka ma jednak inne zdanie na temat rozwiązywania problemu

 

 

Kiedy zamierzają Państwo zająć się odpadami pozostawionymi przy ul. Grodzkiej 24 (pisząc zająć, mam na myśli wywóz i pociągnięcie do odpowiedzialności osób, które to zrobiły, a nie przyklejenie kartki po 6 miesiącach próśb i pisanie pochwalnego artykułu na widok którego przecieraliśmy oczy ze zdumienia). Uważam, że artykuł jest wyjątkowo nie na miejscu, chyba że mówiąc o "niezwłocznym" zajęciu się sprawą, mają Państwo na myśli 6 miesięcy. W grudniu 2021r. mieszkańcy zaczęli zgłaszać, że ktoś pozostawił wypoczynek, przy wejściu do klatki schodowej - nikt ze Spółdzielni nie reagował, ludzie, którzy wyrzucili mebel się wyprowadzili. Święta Wielkanocne, pomimo licznych próśb, spędziliśmy już z widokiem na brudną toaletę, a po kilku dniach doszła szafa.

Rozumiem, że czekamy aż stanie się jakieś nieszczęście i szafa albo kanapa spadnie na jakieś dziecko i być może wtedy ktoś się tym zainteresuje? Nie bardzo też rozumiem z jakiej racji przerzucacie Państwo odpowiedzialność na złapanie i ukaranie winowajcy na mieszkańców budynku. Dodatkowo zobowiązujecie ich do donoszenia i wymierzenia kary.

No naprawdę jestem pod wrażeniem Państwa "walki". To chyba jakieś nieporozumienie? Jesteście Państwo Zarządcą, to Wasz obowiązek, a nie mieszkańców danej nieruchomości! Zgodnie z paragrafem 17 ust. 1 pkt d i f Regulaminu  Spółdzielnia zobowiązana jest do:
d) dbania o porządek i czystość w budynku (hole, partery, windy, pomieszczenia piwnic i przejść na XI kondygnacji w budynkach wysokich) i w otoczeniu budynków wraz z urządzeniami stanowiącymi ich trwałe wyposażenie oraz w częściach wspólnego użytku (za wyjątkiem suszarni, pralni wózkowni oraz klatek schodowy,(...)'
e) zapewnienia bezpieczeństwa przeciwpożarowego zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie,Usunięcie odpadów nie jest więc obowiązkiem mieszkańców, tylko Spółdzielni, skoro nie umiała dopilnować porządku i bezpieczeństwa. Tym bardziej włos się jeży na głowie, że takie bzdury mówi prezes Spółdzielni.

Jeżeli nie radzicie sobie Państwo ze swoimi obowiązkami, może należy zwiększyć personel albo umieścić kamery przy miejscach gromadzenia odpadów? W tym roku dostaliśmy już 4 podwyżki czynszu, oczekiwalibyśmy, że będą Państwo równie skuteczni i terminowi w innych kwestiach.

Pragnę nadmienić, że na pozostawionych rzeczach ktoś napisał adres, czy ktoś z pracowników Spółdzielni w ogóle pofatygował się do tego lokatora? Proszę nie straszyć nas odpowiedzialnością zbiorową, tylko zacząć wypełniać swoje obowiązki.

foto: czytelnik
redakcja@walbrzych24.com.

Komentarze

PREZYDENT TO DEBIL (31 maja 2022 16:04)
Cytuję użytkownika: ZŁODZIEJU
Cytuję użytkownika: PREZYDENT TO DEBIL
Cytuję użytkownika: ZŁODZIEJU
Cytuję użytkownika: PREZYDENT TO DEBIL
Cytuję użytkownika: OFIARO KLERU
Cytuję użytkownika: PREZYDENT TO DEBIL
Cytuję użytkownika: on nie ma w domu komputera
Cytuję użytkownika: PREZYDENT TO DEBIL
WLASNIE WYJEBALEM FOTEL NA SMIETNIK. DEBILU SPRZATAJ TO, NIE WAZNE JAK TO ZROBISZ, ZA POMOCE ZEGO LUB KOGO. GOWNO MNIE TO OBCHODZI. PLACE ZA WYWOZ SMIECI KOMUNALNYCH. A WEDLUG PRAWA ODPADY WIELKOGABARYTOWE TO ODPADY KOMUNALNE. PLACE WIEC WYMAGAM, SPRZATAC SMIECI. TO OBOWIAZEK MIASTA. PRAWO W TYM KIERUNKU JEST JASNE. WE WROCLAWIU, SA PODSTAWIANE KONTENERY PRZESZ SPOLDZIELNIE O JAKIS CZAS. JEZELI KTOS CHCE WYRZUCIC SMIECIO WIELGOGABARYTOWE, I NIE JEST TO ODPOWIEDNI TERMIN, TO SIE ZGLASZA TAKA CHEC DO SPOLDZIELNI, A SPOLDZIELNIA PODSTAWIA KONTENER, BEZ k***a DODTAKOWYCH OPLAT. TAK TO FUNCKJONUJE W CYWILIZOWANYCH MIASTACH, GDZIE LUDZIE ZNAJA SWOJE OBOWIAZKI I PRAWO. NIE TAK JAK W WALBRZYCHU, GDZIE PO-JEBANY RATUSZ MA LEMINGOW, ZA SWOICH SLUGOW, A NIE ZA SUWERENA. I KARZE MU SPRZATAC, SCIANY MALOWAC, DZIECIOM BLUSZCZ SADZIC, A TERAZ JESZCZE SAMEMU SMIECI WYWOZIC, SCIGAC SASIADQANOW I NA NICH DONOSIC. D;LACZEGO? BO PO-JEBAY RATUSZOWE I ICH KOLESIE POOBSADZANI W SPOLDZIELNIACH SA POL-INTELIGENTAMI, KTORZY NIE ROZUMIEJA PROSTYCH PRZEPISOW PRAWA. JEBAC WAS. SPRZATAC MOJE SMIECI KOMUNALNBE, BO ZA TO k***a PLACE MIASTU. PREZESIK SPOLKI OD SMIECI, SYNEK KOLEGI SZELEMEJA, NIECH SIE WEZMIE DO ROBOTY ALBO WYPIERDALA. PROSTE? NIKT NA SILE MU NIE PLACI JAK PREZESOWI SPOLKI MIEJSKIEJ. NIE PLACI MU PREZYDENT DEBIL, TYLKO MY MIESZKANCY SWOIMI PODATKAMI, WIEC WYKONYWAC POLECENIA SUWERENA, A NIE DEBILA ZYDA, KTORY JEST TYLKO LUGUSEM SUWERENA. JASNE!!! KAZDY KTO UMIE CZYTAC, PO PODSTAWOWCE, ZROZUMIE POLSKIE PRAWO: USTAWA z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach. 7) odpadach komunalnych - rozumie się przez to odpady powstające w gospodarstwach domowych oraz odpady pochodzące od innych wytwórców odpadów, które ze względu na swój charakter i skład są podobne do odpadów z gospodarstw domowych, w szczególności niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne i odpady selektywnie zebrane: a) z gospodarstw domowych, w tym papier i tektura, szkło, metale, tworzywa sztuczne, bioodpady, drewno, tekstylia, opakowania, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte baterie i akumulatory oraz ODPADY WIELKOGABARYTOWE w tym MATERACE i MEBLE, oraz... PODBNE. A WIEC, PO-JEBANE k***y CO OSZUKUJA MIESZKANCOW NA SMIECIACH, CHCAC WYLUDZIC OD MIESZKANCOW WALBRZYCHA DODATKOWE OPLATY ZA WYWOZ SMIECI KOMUNALNYCH, KLAMIA MIESZKANCOW, OSZUKUJA I CHCA OKRASC. DO DOMISJI BYDLAKI. NIE ZA TO WAM PLACIMY PODATKAMI, BYSCIE NAS JESZCZE OSZUKIWALI I OKRADALI.
Znowu k**wisko przylazło. Spokój był przez weekend, bo on się boi starej i tylko w pracy napierdala w klawiaturę. Po ch*j te twoje zbędne komentarze. Myślisz, że jesteś kimś ważnym, zjebie
STARE ZYDOKOMUCHY, SBECJA, ZDRADZIECKIE MORDY, PO-JEBANE SWINIE, KWICZA, ZE PRZERZE MNIE SPOKOJU ZDRADZIECKIE k***y NIE MAJA? NO JAK MI PRZYKRO, CHYBA POJDE SIE POCHLASTAC. BUEHEHEHEHE. A CO TY k**wO CHLALES W WEEKEND I CPALES? OBUDZILES SIE URZAEDASIE DOPIERO WE WTOREK k**wO PARCHATA? DLA PATRIOTY I DUMNEGO POLAKA, POSLKA WAZNA JEST KAZDEJ SEKUNDY TY TRESOWANY PSIE NA SMYCZY ZYDA DO OPLUWANIA POLAKOW MIESZKANCOW WALBRZYCHA. TAK, JAK WIDAC, JESTEM KIMS WAZNYM DLA CIEBIE.BO KWICZYSZ JAK ZARZYNANA SWINIA. BUEHEHEHE
JESTEŚ KIMŚ ŚMIESZNYM I ŻAŁOSNYM, EUNUCHU. ALE JAK SIĘ TYLE ZŁEGO DOŚWIADCZYŁO W DZIECIŃSTWIE OD KSIĘDZA, TO WSZYSTKO TŁUMACZY. DLA CIEBIE PATRIOTYZM POLEGA NA NAPIERDALANIU ANONIMOWO W KLAWIATURĘ. WEŹ SIĘ LEPIEJ DO JAKIEJŚ PRACY, PATUSIE
KOLEJNA KOMUSZA ZYDOWSKA k***wKA, KTOREJ JAK BRAKUJE ARGUMENTOW, TO MUSI OPLUC KLER. WYSSALES TO k**wO Z MLEKIEM MATKI KOMUSZEJ SEDZINY CZY OJCA SBEKA? PATRIOTYZM POLEGA, NA TEPIENIU ZDRAJCOW I WROGOW OJCZYZNY. TO OCZYWISTE EUROPEJCZYKU ZYDOWSKIEGO POCHODZENIA. POLAKA W TOBIE 0. NIE TY k**wO MI PLACISZ, ZEBY MNIE DO ROBOTY GANIAC, TYLKO JA RATUSZOWYM PO-JEBOWYM ZLODZIEJOM PLACE, I TO JA MAM PRAWO WYMAGAC, BYSCIE SIE k***y DO ROBOTY WZIELY. BO ZA TO WAM JA PLACE. PASUJE SLUGUSIE? A JAK SIE NIE PODOBA SLUZBA MI, TO WYPIERDALAJ, NIKT CIE NA SILE W RATUSZU PSIE NA ZYDOWSKIEJ SMYCZY NIE TRZYMA ZA KARE. TO SLUZBA, NIE PODOBA SIE, TO WYPIERDALAJ NA LINKE NA STREFE. ALBO DO MOPSU.
KURCZĘ, TY NADAL NIE ZNALAZŁEŚ PSYCHIATRY, KTÓRY BYŁBY W STANIE CI POMÓC. WIEM, WIEM, TWÓJ PRZYPADEK JEST SZCZEGÓLNIE TRUDNY, ALE SIĘ NIE PODDAWAJ. MOŻE JEST GDZIEŚ LEKARZ KTÓRY NAWET TOBIE POMOŻE...... I TY NIE PŁACISZ, TYLKO KRADNIESZ Z POLSKIEGO ŁADU, CZYLI ZAPIERDALASZ PIENIĄDZE UCZCIWIE PRACUJĄCYM POLAKOM. CHWALIŁEŚ SIĘ TU KIEDYŚ, NA ILE OJEBAŁEŚ POLAKÓW. WSZYSCY TRACĄ, A JEDEN ZJEB ZYSKUJE. BUEHEHEHE
k***a, MAM I NASLADOWCE, JESZCZE CHWILE TEMU BYL DUMNY, ZE PISZE MALYMI LITERKAMI, A TERAZ MNIE NASLADUJE ZYDOWSKI PIES. ODNOSZAC SIE DO TEMATU. NIE CHCA DONOSIC NA SASIADOW. NO k***a MAC, KOMUCHY SIE ZDZIWILY ZE POLACY NIE CHCA DONOSIC NA SIEBIE. POLACY TO NIE KOMUCHY CZY PO-JEBANE ZDRADZIECKIE MORDY, CO WCIAZ DONOSZA NA POLSKE DO BERLINA, CZY TEZ NA NASZ SZPITAL Ch*j WIE KOMU. POLACY NIE DONOSZA NA SIEBIE, TYLKO ZDRADZIECKIE MORDY, TARGOWICA I PO-JEBY. PO-JEBANE ZDRADZIECKIE MORDY, KOMUCHY POTOMKOWIE SBEKOW, ZDZIWIENI, POLACY NIE CHCA NA SIEBIE DONOSIC, JAK PO-JEBY W BERLINIE I BRUSKELI NA POLSKE. BUEHEHEHEHE. I NIE ZARTUJ ZYDOWSKI, PSIE, I NIE ROB Z SIEBIE ZE JESTES UCZCIWIE PRACUJACYM POLAKIEM, JESTES TYLKO PSEM ZYDA NA SMYCZY, I CZEKASZ NA OCHLAPY ZE STOLU JAK CI ZYDOWSKI PAN SYPNIE. SAM NIC NIE OSIAGNIESZ, MUSISZ MIEC PRACY Z PARTYJNEGO POWOLANIA. I TO CO TU ROBISZ, TO TEZ PRACA, OPLUWASZ POLAKOW, ZA KASE, JAK SPRZEDAJNA DZIWKA.
CHOĆBYŚ SIĘ ZAKWICZAŁ TUTAJ NA ŚMIERĆ, NIE PODLEGA DYSKUSJI, ŻE OKRADASZ UCZCIWYCH POLAKÓW I JESZCZE SIĘ TYM BEZCZELNIE CHWALIŁEŚ, JAKI JESTEŚ CWANY. A SZPITAL KRETYNIE JEDZIE NA OPARACH, DZIĘKI RZĄDOM TWOJEGO GURU - KARŁA, DEVELOPERA ZE SREBRNEJ.
KAZDY KTO ZYSKUJE NA POLSKIM LADZIE TO ZLODZIEJ? A KTO TRACI TO UCZCIWY? OT I PO-JEB, DORWIE SIE DO WLADZY, TO BEDZIE ROBIL TAK BY POLACY MIELI MNIEJ, ZEBY BYLO ZE SA UCZCIWI, A NIE ZLODZIEJE. CO ZA k***a PO-JEB. PRZEPISY SA TAKIE SAME DLA WSZYSTKICH, A ZE TY Z NICH KORZYSTAC NIE POTRAFISZ, TO JESTES DEBILEM, A NIE INNI ZLODZIEJAMI. TO TAKIE PROSTE.
Do lemingokoków (31 maja 2022 15:36)
Donosić to trzeba na szelemeja i choczaja. To oni za to odpowiadają. To ich obowiazek.Skoro nie wywożą to problem narasta.I będzie narastał.Więc oba te mądrale nie powinni się niczemu dziwić.
Normalny (31 maja 2022 14:59)
Uważam że zdjęcie to manipulacja bo nikt nie tarasuje na stałe gratami wejścia do klatki schodowej bo by go straż miejska lub policja wyprostowały.Moim zdaniem fota zrobiona podczas wynoszenia gratów przez kogoś i po wyniesieniu wszystkiego przed klatkę przeniósł to dalej na fajans.
analityk medyczny (31 maja 2022 14:30)
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY
Cytuję użytkownika: analityk medyczny
jacy mieszkańcy = WŁAŚCICIELE MIAST I SPÓŁDZIELNI tacy ich zarządcy, ale czego wymagać od ludków, którzy skończyli co najwyżej gimbazę na miernych, cieszą się że inni muszą zapieprzać na nich, że podatki coraz wyższe, ale za to jest 500 +, 300 +, trzynasta i czternasta emerytura, a to, że faszysztowsko - żydowski nierząd drukuje papier bez pokrycia jego wartości to tego policzyć nie potrafią, normalni mieszkańcy to by takiego szełemengele czy tego prezesika pogonili, ale niestety posiadanie broni w tym kraju jest zabronione, poza bandytami, prywatną firmą ochroniarską - policyjka, i wąską grupą uprzywilejowanych , cała reszta może co najwyżej wziąć siekiery. Żadna władza NIE MA ŻADNYCH SWOICH PIENIĘDZY !!! Wszystkie pieniądze KAŻDEJ WŁADZY POCHODZĄ WYŁĄCZNIE Z GIGANTYCZNYCH PODATKÓW.
NO NIE DO KONCA. DOCHODY STRATEGICZNYCH SPOLEK PANSTWOWYCH, TO NIE SA TWOJE PODATKI. TAKI ORLEN ZA PO W 8 LAT ZAROBIL DLA BUDZETU KRAJU 3 MLD. ORLEN OBAJTKOWY W 3 LATA DO BUDZETU WPROWADZIL 23 MLD. TO NIE TWOJE PODATKI.
No nie tak do końca. Skąd nierząd nawet za czasów komuny miał pieniądze na budowę rafinerii i sieci stacji sprzedaży ? To, że dzisiaj "sprywatyzowany" = oddany / przejęty przez komunistycznych złodziei Orlen czy Lotos płaci do skarbu państwa ukropolin dywidendę, to są to p[ieniądze należne NAM PODATNIKOM, WŁAŚCICIELOM TEGO KRAJU !!!
mocher (31 maja 2022 14:03)
Cytuję użytkownika: ZŁODZIEJU
Cytuję użytkownika: PREZYDENT TO DEBIL
Cytuję użytkownika: ZŁODZIEJU
Cytuję użytkownika: PREZYDENT TO DEBIL
Cytuję użytkownika: OFIARO KLERU
Cytuję użytkownika: PREZYDENT TO DEBIL
Cytuję użytkownika: on nie ma w domu komputera
Cytuję użytkownika: PREZYDENT TO DEBIL
WLASNIE WYJEBALEM FOTEL NA SMIETNIK. DEBILU SPRZATAJ TO, NIE WAZNE JAK TO ZROBISZ, ZA POMOCE ZEGO LUB KOGO. GOWNO MNIE TO OBCHODZI. PLACE ZA WYWOZ SMIECI KOMUNALNYCH. A WEDLUG PRAWA ODPADY WIELKOGABARYTOWE TO ODPADY KOMUNALNE. PLACE WIEC WYMAGAM, SPRZATAC SMIECI. TO OBOWIAZEK MIASTA. PRAWO W TYM KIERUNKU JEST JASNE. WE WROCLAWIU, SA PODSTAWIANE KONTENERY PRZESZ SPOLDZIELNIE O JAKIS CZAS. JEZELI KTOS CHCE WYRZUCIC SMIECIO WIELGOGABARYTOWE, I NIE JEST TO ODPOWIEDNI TERMIN, TO SIE ZGLASZA TAKA CHEC DO SPOLDZIELNI, A SPOLDZIELNIA PODSTAWIA KONTENER, BEZ k***a DODTAKOWYCH OPLAT. TAK TO FUNCKJONUJE W CYWILIZOWANYCH MIASTACH, GDZIE LUDZIE ZNAJA SWOJE OBOWIAZKI I PRAWO. NIE TAK JAK W WALBRZYCHU, GDZIE PO-JEBANY RATUSZ MA LEMINGOW, ZA SWOICH SLUGOW, A NIE ZA SUWERENA. I KARZE MU SPRZATAC, SCIANY MALOWAC, DZIECIOM BLUSZCZ SADZIC, A TERAZ JESZCZE SAMEMU SMIECI WYWOZIC, SCIGAC SASIADQANOW I NA NICH DONOSIC. D;LACZEGO? BO PO-JEBAY RATUSZOWE I ICH KOLESIE POOBSADZANI W SPOLDZIELNIACH SA POL-INTELIGENTAMI, KTORZY NIE ROZUMIEJA PROSTYCH PRZEPISOW PRAWA. JEBAC WAS. SPRZATAC MOJE SMIECI KOMUNALNBE, BO ZA TO k***a PLACE MIASTU. PREZESIK SPOLKI OD SMIECI, SYNEK KOLEGI SZELEMEJA, NIECH SIE WEZMIE DO ROBOTY ALBO WYPIERDALA. PROSTE? NIKT NA SILE MU NIE PLACI JAK PREZESOWI SPOLKI MIEJSKIEJ. NIE PLACI MU PREZYDENT DEBIL, TYLKO MY MIESZKANCY SWOIMI PODATKAMI, WIEC WYKONYWAC POLECENIA SUWERENA, A NIE DEBILA ZYDA, KTORY JEST TYLKO LUGUSEM SUWERENA. JASNE!!! KAZDY KTO UMIE CZYTAC, PO PODSTAWOWCE, ZROZUMIE POLSKIE PRAWO: USTAWA z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach. 7) odpadach komunalnych - rozumie się przez to odpady powstające w gospodarstwach domowych oraz odpady pochodzące od innych wytwórców odpadów, które ze względu na swój charakter i skład są podobne do odpadów z gospodarstw domowych, w szczególności niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne i odpady selektywnie zebrane: a) z gospodarstw domowych, w tym papier i tektura, szkło, metale, tworzywa sztuczne, bioodpady, drewno, tekstylia, opakowania, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte baterie i akumulatory oraz ODPADY WIELKOGABARYTOWE w tym MATERACE i MEBLE, oraz... PODBNE. A WIEC, PO-JEBANE k***y CO OSZUKUJA MIESZKANCOW NA SMIECIACH, CHCAC WYLUDZIC OD MIESZKANCOW WALBRZYCHA DODATKOWE OPLATY ZA WYWOZ SMIECI KOMUNALNYCH, KLAMIA MIESZKANCOW, OSZUKUJA I CHCA OKRASC. DO DOMISJI BYDLAKI. NIE ZA TO WAM PLACIMY PODATKAMI, BYSCIE NAS JESZCZE OSZUKIWALI I OKRADALI.
Znowu k**wisko przylazło. Spokój był przez weekend, bo on się boi starej i tylko w pracy napierdala w klawiaturę. Po ch*j te twoje zbędne komentarze. Myślisz, że jesteś kimś ważnym, zjebie
STARE ZYDOKOMUCHY, SBECJA, ZDRADZIECKIE MORDY, PO-JEBANE SWINIE, KWICZA, ZE PRZERZE MNIE SPOKOJU ZDRADZIECKIE k***y NIE MAJA? NO JAK MI PRZYKRO, CHYBA POJDE SIE POCHLASTAC. BUEHEHEHEHE. A CO TY k**wO CHLALES W WEEKEND I CPALES? OBUDZILES SIE URZAEDASIE DOPIERO WE WTOREK k**wO PARCHATA? DLA PATRIOTY I DUMNEGO POLAKA, POSLKA WAZNA JEST KAZDEJ SEKUNDY TY TRESOWANY PSIE NA SMYCZY ZYDA DO OPLUWANIA POLAKOW MIESZKANCOW WALBRZYCHA. TAK, JAK WIDAC, JESTEM KIMS WAZNYM DLA CIEBIE.BO KWICZYSZ JAK ZARZYNANA SWINIA. BUEHEHEHE
JESTEŚ KIMŚ ŚMIESZNYM I ŻAŁOSNYM, EUNUCHU. ALE JAK SIĘ TYLE ZŁEGO DOŚWIADCZYŁO W DZIECIŃSTWIE OD KSIĘDZA, TO WSZYSTKO TŁUMACZY. DLA CIEBIE PATRIOTYZM POLEGA NA NAPIERDALANIU ANONIMOWO W KLAWIATURĘ. WEŹ SIĘ LEPIEJ DO JAKIEJŚ PRACY, PATUSIE
KOLEJNA KOMUSZA ZYDOWSKA k***wKA, KTOREJ JAK BRAKUJE ARGUMENTOW, TO MUSI OPLUC KLER. WYSSALES TO k**wO Z MLEKIEM MATKI KOMUSZEJ SEDZINY CZY OJCA SBEKA? PATRIOTYZM POLEGA, NA TEPIENIU ZDRAJCOW I WROGOW OJCZYZNY. TO OCZYWISTE EUROPEJCZYKU ZYDOWSKIEGO POCHODZENIA. POLAKA W TOBIE 0. NIE TY k**wO MI PLACISZ, ZEBY MNIE DO ROBOTY GANIAC, TYLKO JA RATUSZOWYM PO-JEBOWYM ZLODZIEJOM PLACE, I TO JA MAM PRAWO WYMAGAC, BYSCIE SIE k***y DO ROBOTY WZIELY. BO ZA TO WAM JA PLACE. PASUJE SLUGUSIE? A JAK SIE NIE PODOBA SLUZBA MI, TO WYPIERDALAJ, NIKT CIE NA SILE W RATUSZU PSIE NA ZYDOWSKIEJ SMYCZY NIE TRZYMA ZA KARE. TO SLUZBA, NIE PODOBA SIE, TO WYPIERDALAJ NA LINKE NA STREFE. ALBO DO MOPSU.
KURCZĘ, TY NADAL NIE ZNALAZŁEŚ PSYCHIATRY, KTÓRY BYŁBY W STANIE CI POMÓC. WIEM, WIEM, TWÓJ PRZYPADEK JEST SZCZEGÓLNIE TRUDNY, ALE SIĘ NIE PODDAWAJ. MOŻE JEST GDZIEŚ LEKARZ KTÓRY NAWET TOBIE POMOŻE...... I TY NIE PŁACISZ, TYLKO KRADNIESZ Z POLSKIEGO ŁADU, CZYLI ZAPIERDALASZ PIENIĄDZE UCZCIWIE PRACUJĄCYM POLAKOM. CHWALIŁEŚ SIĘ TU KIEDYŚ, NA ILE OJEBAŁEŚ POLAKÓW. WSZYSCY TRACĄ, A JEDEN ZJEB ZYSKUJE. BUEHEHEHE
k***a, MAM I NASLADOWCE, JESZCZE CHWILE TEMU BYL DUMNY, ZE PISZE MALYMI LITERKAMI, A TERAZ MNIE NASLADUJE ZYDOWSKI PIES. ODNOSZAC SIE DO TEMATU. NIE CHCA DONOSIC NA SASIADOW. NO k***a MAC, KOMUCHY SIE ZDZIWILY ZE POLACY NIE CHCA DONOSIC NA SIEBIE. POLACY TO NIE KOMUCHY CZY PO-JEBANE ZDRADZIECKIE MORDY, CO WCIAZ DONOSZA NA POLSKE DO BERLINA, CZY TEZ NA NASZ SZPITAL Ch*j WIE KOMU. POLACY NIE DONOSZA NA SIEBIE, TYLKO ZDRADZIECKIE MORDY, TARGOWICA I PO-JEBY. PO-JEBANE ZDRADZIECKIE MORDY, KOMUCHY POTOMKOWIE SBEKOW, ZDZIWIENI, POLACY NIE CHCA NA SIEBIE DONOSIC, JAK PO-JEBY W BERLINIE I BRUSKELI NA POLSKE. BUEHEHEHEHE. I NIE ZARTUJ ZYDOWSKI, PSIE, I NIE ROB Z SIEBIE ZE JESTES UCZCIWIE PRACUJACYM POLAKIEM, JESTES TYLKO PSEM ZYDA NA SMYCZY, I CZEKASZ NA OCHLAPY ZE STOLU JAK CI ZYDOWSKI PAN SYPNIE. SAM NIC NIE OSIAGNIESZ, MUSISZ MIEC PRACY Z PARTYJNEGO POWOLANIA. I TO CO TU ROBISZ, TO TEZ PRACA, OPLUWASZ POLAKOW, ZA KASE, JAK SPRZEDAJNA DZIWKA.
CHOĆBYŚ SIĘ ZAKWICZAŁ TUTAJ NA ŚMIERĆ, NIE PODLEGA DYSKUSJI, ŻE OKRADASZ UCZCIWYCH POLAKÓW I JESZCZE SIĘ TYM BEZCZELNIE CHWALIŁEŚ, JAKI JESTEŚ CWANY. A SZPITAL KRETYNIE JEDZIE NA OPARACH, DZIĘKI RZĄDOM TWOJEGO GURU - KARŁA, DEVELOPERA ZE SREBRNEJ.
Śmieci zbierać z terenu spółdzielni to obowiązek spółdzielni biorą po pare stów od mieszkania i nic nie robią nic kompletnie nic 8
Spółdzielca (31 maja 2022 12:46)
Słusznie.Nalezy walczyć z nieudolnością i bezczelnością spółdzielni i marksistowsko- leninowską odpowiedzialnością zbiorową.Wywalajcie gabaryty pod budyne km zarządu spółdzielni.To idealne miejsce.
ZŁODZIEJU (31 maja 2022 12:05)
Cytuję użytkownika: PREZYDENT TO DEBIL
Cytuję użytkownika: ZŁODZIEJU
Cytuję użytkownika: PREZYDENT TO DEBIL
Cytuję użytkownika: OFIARO KLERU
Cytuję użytkownika: PREZYDENT TO DEBIL
Cytuję użytkownika: on nie ma w domu komputera
Cytuję użytkownika: PREZYDENT TO DEBIL
WLASNIE WYJEBALEM FOTEL NA SMIETNIK. DEBILU SPRZATAJ TO, NIE WAZNE JAK TO ZROBISZ, ZA POMOCE ZEGO LUB KOGO. GOWNO MNIE TO OBCHODZI. PLACE ZA WYWOZ SMIECI KOMUNALNYCH. A WEDLUG PRAWA ODPADY WIELKOGABARYTOWE TO ODPADY KOMUNALNE. PLACE WIEC WYMAGAM, SPRZATAC SMIECI. TO OBOWIAZEK MIASTA. PRAWO W TYM KIERUNKU JEST JASNE. WE WROCLAWIU, SA PODSTAWIANE KONTENERY PRZESZ SPOLDZIELNIE O JAKIS CZAS. JEZELI KTOS CHCE WYRZUCIC SMIECIO WIELGOGABARYTOWE, I NIE JEST TO ODPOWIEDNI TERMIN, TO SIE ZGLASZA TAKA CHEC DO SPOLDZIELNI, A SPOLDZIELNIA PODSTAWIA KONTENER, BEZ k***a DODTAKOWYCH OPLAT. TAK TO FUNCKJONUJE W CYWILIZOWANYCH MIASTACH, GDZIE LUDZIE ZNAJA SWOJE OBOWIAZKI I PRAWO. NIE TAK JAK W WALBRZYCHU, GDZIE PO-JEBANY RATUSZ MA LEMINGOW, ZA SWOICH SLUGOW, A NIE ZA SUWERENA. I KARZE MU SPRZATAC, SCIANY MALOWAC, DZIECIOM BLUSZCZ SADZIC, A TERAZ JESZCZE SAMEMU SMIECI WYWOZIC, SCIGAC SASIADQANOW I NA NICH DONOSIC. D;LACZEGO? BO PO-JEBAY RATUSZOWE I ICH KOLESIE POOBSADZANI W SPOLDZIELNIACH SA POL-INTELIGENTAMI, KTORZY NIE ROZUMIEJA PROSTYCH PRZEPISOW PRAWA. JEBAC WAS. SPRZATAC MOJE SMIECI KOMUNALNBE, BO ZA TO k***a PLACE MIASTU. PREZESIK SPOLKI OD SMIECI, SYNEK KOLEGI SZELEMEJA, NIECH SIE WEZMIE DO ROBOTY ALBO WYPIERDALA. PROSTE? NIKT NA SILE MU NIE PLACI JAK PREZESOWI SPOLKI MIEJSKIEJ. NIE PLACI MU PREZYDENT DEBIL, TYLKO MY MIESZKANCY SWOIMI PODATKAMI, WIEC WYKONYWAC POLECENIA SUWERENA, A NIE DEBILA ZYDA, KTORY JEST TYLKO LUGUSEM SUWERENA. JASNE!!! KAZDY KTO UMIE CZYTAC, PO PODSTAWOWCE, ZROZUMIE POLSKIE PRAWO: USTAWA z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach. 7) odpadach komunalnych - rozumie się przez to odpady powstające w gospodarstwach domowych oraz odpady pochodzące od innych wytwórców odpadów, które ze względu na swój charakter i skład są podobne do odpadów z gospodarstw domowych, w szczególności niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne i odpady selektywnie zebrane: a) z gospodarstw domowych, w tym papier i tektura, szkło, metale, tworzywa sztuczne, bioodpady, drewno, tekstylia, opakowania, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte baterie i akumulatory oraz ODPADY WIELKOGABARYTOWE w tym MATERACE i MEBLE, oraz... PODBNE. A WIEC, PO-JEBANE k***y CO OSZUKUJA MIESZKANCOW NA SMIECIACH, CHCAC WYLUDZIC OD MIESZKANCOW WALBRZYCHA DODATKOWE OPLATY ZA WYWOZ SMIECI KOMUNALNYCH, KLAMIA MIESZKANCOW, OSZUKUJA I CHCA OKRASC. DO DOMISJI BYDLAKI. NIE ZA TO WAM PLACIMY PODATKAMI, BYSCIE NAS JESZCZE OSZUKIWALI I OKRADALI.
Znowu k**wisko przylazło. Spokój był przez weekend, bo on się boi starej i tylko w pracy napierdala w klawiaturę. Po ch*j te twoje zbędne komentarze. Myślisz, że jesteś kimś ważnym, zjebie
STARE ZYDOKOMUCHY, SBECJA, ZDRADZIECKIE MORDY, PO-JEBANE SWINIE, KWICZA, ZE PRZERZE MNIE SPOKOJU ZDRADZIECKIE k***y NIE MAJA? NO JAK MI PRZYKRO, CHYBA POJDE SIE POCHLASTAC. BUEHEHEHEHE. A CO TY k**wO CHLALES W WEEKEND I CPALES? OBUDZILES SIE URZAEDASIE DOPIERO WE WTOREK k**wO PARCHATA? DLA PATRIOTY I DUMNEGO POLAKA, POSLKA WAZNA JEST KAZDEJ SEKUNDY TY TRESOWANY PSIE NA SMYCZY ZYDA DO OPLUWANIA POLAKOW MIESZKANCOW WALBRZYCHA. TAK, JAK WIDAC, JESTEM KIMS WAZNYM DLA CIEBIE.BO KWICZYSZ JAK ZARZYNANA SWINIA. BUEHEHEHE
JESTEŚ KIMŚ ŚMIESZNYM I ŻAŁOSNYM, EUNUCHU. ALE JAK SIĘ TYLE ZŁEGO DOŚWIADCZYŁO W DZIECIŃSTWIE OD KSIĘDZA, TO WSZYSTKO TŁUMACZY. DLA CIEBIE PATRIOTYZM POLEGA NA NAPIERDALANIU ANONIMOWO W KLAWIATURĘ. WEŹ SIĘ LEPIEJ DO JAKIEJŚ PRACY, PATUSIE
KOLEJNA KOMUSZA ZYDOWSKA k***wKA, KTOREJ JAK BRAKUJE ARGUMENTOW, TO MUSI OPLUC KLER. WYSSALES TO k**wO Z MLEKIEM MATKI KOMUSZEJ SEDZINY CZY OJCA SBEKA? PATRIOTYZM POLEGA, NA TEPIENIU ZDRAJCOW I WROGOW OJCZYZNY. TO OCZYWISTE EUROPEJCZYKU ZYDOWSKIEGO POCHODZENIA. POLAKA W TOBIE 0. NIE TY k**wO MI PLACISZ, ZEBY MNIE DO ROBOTY GANIAC, TYLKO JA RATUSZOWYM PO-JEBOWYM ZLODZIEJOM PLACE, I TO JA MAM PRAWO WYMAGAC, BYSCIE SIE k***y DO ROBOTY WZIELY. BO ZA TO WAM JA PLACE. PASUJE SLUGUSIE? A JAK SIE NIE PODOBA SLUZBA MI, TO WYPIERDALAJ, NIKT CIE NA SILE W RATUSZU PSIE NA ZYDOWSKIEJ SMYCZY NIE TRZYMA ZA KARE. TO SLUZBA, NIE PODOBA SIE, TO WYPIERDALAJ NA LINKE NA STREFE. ALBO DO MOPSU.
KURCZĘ, TY NADAL NIE ZNALAZŁEŚ PSYCHIATRY, KTÓRY BYŁBY W STANIE CI POMÓC. WIEM, WIEM, TWÓJ PRZYPADEK JEST SZCZEGÓLNIE TRUDNY, ALE SIĘ NIE PODDAWAJ. MOŻE JEST GDZIEŚ LEKARZ KTÓRY NAWET TOBIE POMOŻE...... I TY NIE PŁACISZ, TYLKO KRADNIESZ Z POLSKIEGO ŁADU, CZYLI ZAPIERDALASZ PIENIĄDZE UCZCIWIE PRACUJĄCYM POLAKOM. CHWALIŁEŚ SIĘ TU KIEDYŚ, NA ILE OJEBAŁEŚ POLAKÓW. WSZYSCY TRACĄ, A JEDEN ZJEB ZYSKUJE. BUEHEHEHE
k***a, MAM I NASLADOWCE, JESZCZE CHWILE TEMU BYL DUMNY, ZE PISZE MALYMI LITERKAMI, A TERAZ MNIE NASLADUJE ZYDOWSKI PIES. ODNOSZAC SIE DO TEMATU. NIE CHCA DONOSIC NA SASIADOW. NO k***a MAC, KOMUCHY SIE ZDZIWILY ZE POLACY NIE CHCA DONOSIC NA SIEBIE. POLACY TO NIE KOMUCHY CZY PO-JEBANE ZDRADZIECKIE MORDY, CO WCIAZ DONOSZA NA POLSKE DO BERLINA, CZY TEZ NA NASZ SZPITAL Ch*j WIE KOMU. POLACY NIE DONOSZA NA SIEBIE, TYLKO ZDRADZIECKIE MORDY, TARGOWICA I PO-JEBY. PO-JEBANE ZDRADZIECKIE MORDY, KOMUCHY POTOMKOWIE SBEKOW, ZDZIWIENI, POLACY NIE CHCA NA SIEBIE DONOSIC, JAK PO-JEBY W BERLINIE I BRUSKELI NA POLSKE. BUEHEHEHEHE. I NIE ZARTUJ ZYDOWSKI, PSIE, I NIE ROB Z SIEBIE ZE JESTES UCZCIWIE PRACUJACYM POLAKIEM, JESTES TYLKO PSEM ZYDA NA SMYCZY, I CZEKASZ NA OCHLAPY ZE STOLU JAK CI ZYDOWSKI PAN SYPNIE. SAM NIC NIE OSIAGNIESZ, MUSISZ MIEC PRACY Z PARTYJNEGO POWOLANIA. I TO CO TU ROBISZ, TO TEZ PRACA, OPLUWASZ POLAKOW, ZA KASE, JAK SPRZEDAJNA DZIWKA.
CHOĆBYŚ SIĘ ZAKWICZAŁ TUTAJ NA ŚMIERĆ, NIE PODLEGA DYSKUSJI, ŻE OKRADASZ UCZCIWYCH POLAKÓW I JESZCZE SIĘ TYM BEZCZELNIE CHWALIŁEŚ, JAKI JESTEŚ CWANY. A SZPITAL KRETYNIE JEDZIE NA OPARACH, DZIĘKI RZĄDOM TWOJEGO GURU - KARŁA, DEVELOPERA ZE SREBRNEJ.
PREZYDENT TO DEBIL (31 maja 2022 11:48)
Cytuję użytkownika: ZŁODZIEJU
Cytuję użytkownika: PREZYDENT TO DEBIL
Cytuję użytkownika: OFIARO KLERU
Cytuję użytkownika: PREZYDENT TO DEBIL
Cytuję użytkownika: on nie ma w domu komputera
Cytuję użytkownika: PREZYDENT TO DEBIL
WLASNIE WYJEBALEM FOTEL NA SMIETNIK. DEBILU SPRZATAJ TO, NIE WAZNE JAK TO ZROBISZ, ZA POMOCE ZEGO LUB KOGO. GOWNO MNIE TO OBCHODZI. PLACE ZA WYWOZ SMIECI KOMUNALNYCH. A WEDLUG PRAWA ODPADY WIELKOGABARYTOWE TO ODPADY KOMUNALNE. PLACE WIEC WYMAGAM, SPRZATAC SMIECI. TO OBOWIAZEK MIASTA. PRAWO W TYM KIERUNKU JEST JASNE. WE WROCLAWIU, SA PODSTAWIANE KONTENERY PRZESZ SPOLDZIELNIE O JAKIS CZAS. JEZELI KTOS CHCE WYRZUCIC SMIECIO WIELGOGABARYTOWE, I NIE JEST TO ODPOWIEDNI TERMIN, TO SIE ZGLASZA TAKA CHEC DO SPOLDZIELNI, A SPOLDZIELNIA PODSTAWIA KONTENER, BEZ k***a DODTAKOWYCH OPLAT. TAK TO FUNCKJONUJE W CYWILIZOWANYCH MIASTACH, GDZIE LUDZIE ZNAJA SWOJE OBOWIAZKI I PRAWO. NIE TAK JAK W WALBRZYCHU, GDZIE PO-JEBANY RATUSZ MA LEMINGOW, ZA SWOICH SLUGOW, A NIE ZA SUWERENA. I KARZE MU SPRZATAC, SCIANY MALOWAC, DZIECIOM BLUSZCZ SADZIC, A TERAZ JESZCZE SAMEMU SMIECI WYWOZIC, SCIGAC SASIADQANOW I NA NICH DONOSIC. D;LACZEGO? BO PO-JEBAY RATUSZOWE I ICH KOLESIE POOBSADZANI W SPOLDZIELNIACH SA POL-INTELIGENTAMI, KTORZY NIE ROZUMIEJA PROSTYCH PRZEPISOW PRAWA. JEBAC WAS. SPRZATAC MOJE SMIECI KOMUNALNBE, BO ZA TO k***a PLACE MIASTU. PREZESIK SPOLKI OD SMIECI, SYNEK KOLEGI SZELEMEJA, NIECH SIE WEZMIE DO ROBOTY ALBO WYPIERDALA. PROSTE? NIKT NA SILE MU NIE PLACI JAK PREZESOWI SPOLKI MIEJSKIEJ. NIE PLACI MU PREZYDENT DEBIL, TYLKO MY MIESZKANCY SWOIMI PODATKAMI, WIEC WYKONYWAC POLECENIA SUWERENA, A NIE DEBILA ZYDA, KTORY JEST TYLKO LUGUSEM SUWERENA. JASNE!!! KAZDY KTO UMIE CZYTAC, PO PODSTAWOWCE, ZROZUMIE POLSKIE PRAWO: USTAWA z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach. 7) odpadach komunalnych - rozumie się przez to odpady powstające w gospodarstwach domowych oraz odpady pochodzące od innych wytwórców odpadów, które ze względu na swój charakter i skład są podobne do odpadów z gospodarstw domowych, w szczególności niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne i odpady selektywnie zebrane: a) z gospodarstw domowych, w tym papier i tektura, szkło, metale, tworzywa sztuczne, bioodpady, drewno, tekstylia, opakowania, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte baterie i akumulatory oraz ODPADY WIELKOGABARYTOWE w tym MATERACE i MEBLE, oraz... PODBNE. A WIEC, PO-JEBANE k***y CO OSZUKUJA MIESZKANCOW NA SMIECIACH, CHCAC WYLUDZIC OD MIESZKANCOW WALBRZYCHA DODATKOWE OPLATY ZA WYWOZ SMIECI KOMUNALNYCH, KLAMIA MIESZKANCOW, OSZUKUJA I CHCA OKRASC. DO DOMISJI BYDLAKI. NIE ZA TO WAM PLACIMY PODATKAMI, BYSCIE NAS JESZCZE OSZUKIWALI I OKRADALI.
Znowu k**wisko przylazło. Spokój był przez weekend, bo on się boi starej i tylko w pracy napierdala w klawiaturę. Po ch*j te twoje zbędne komentarze. Myślisz, że jesteś kimś ważnym, zjebie
STARE ZYDOKOMUCHY, SBECJA, ZDRADZIECKIE MORDY, PO-JEBANE SWINIE, KWICZA, ZE PRZERZE MNIE SPOKOJU ZDRADZIECKIE k***y NIE MAJA? NO JAK MI PRZYKRO, CHYBA POJDE SIE POCHLASTAC. BUEHEHEHEHE. A CO TY k**wO CHLALES W WEEKEND I CPALES? OBUDZILES SIE URZAEDASIE DOPIERO WE WTOREK k**wO PARCHATA? DLA PATRIOTY I DUMNEGO POLAKA, POSLKA WAZNA JEST KAZDEJ SEKUNDY TY TRESOWANY PSIE NA SMYCZY ZYDA DO OPLUWANIA POLAKOW MIESZKANCOW WALBRZYCHA. TAK, JAK WIDAC, JESTEM KIMS WAZNYM DLA CIEBIE.BO KWICZYSZ JAK ZARZYNANA SWINIA. BUEHEHEHE
JESTEŚ KIMŚ ŚMIESZNYM I ŻAŁOSNYM, EUNUCHU. ALE JAK SIĘ TYLE ZŁEGO DOŚWIADCZYŁO W DZIECIŃSTWIE OD KSIĘDZA, TO WSZYSTKO TŁUMACZY. DLA CIEBIE PATRIOTYZM POLEGA NA NAPIERDALANIU ANONIMOWO W KLAWIATURĘ. WEŹ SIĘ LEPIEJ DO JAKIEJŚ PRACY, PATUSIE
KOLEJNA KOMUSZA ZYDOWSKA k***wKA, KTOREJ JAK BRAKUJE ARGUMENTOW, TO MUSI OPLUC KLER. WYSSALES TO k**wO Z MLEKIEM MATKI KOMUSZEJ SEDZINY CZY OJCA SBEKA? PATRIOTYZM POLEGA, NA TEPIENIU ZDRAJCOW I WROGOW OJCZYZNY. TO OCZYWISTE EUROPEJCZYKU ZYDOWSKIEGO POCHODZENIA. POLAKA W TOBIE 0. NIE TY k**wO MI PLACISZ, ZEBY MNIE DO ROBOTY GANIAC, TYLKO JA RATUSZOWYM PO-JEBOWYM ZLODZIEJOM PLACE, I TO JA MAM PRAWO WYMAGAC, BYSCIE SIE k***y DO ROBOTY WZIELY. BO ZA TO WAM JA PLACE. PASUJE SLUGUSIE? A JAK SIE NIE PODOBA SLUZBA MI, TO WYPIERDALAJ, NIKT CIE NA SILE W RATUSZU PSIE NA ZYDOWSKIEJ SMYCZY NIE TRZYMA ZA KARE. TO SLUZBA, NIE PODOBA SIE, TO WYPIERDALAJ NA LINKE NA STREFE. ALBO DO MOPSU.
KURCZĘ, TY NADAL NIE ZNALAZŁEŚ PSYCHIATRY, KTÓRY BYŁBY W STANIE CI POMÓC. WIEM, WIEM, TWÓJ PRZYPADEK JEST SZCZEGÓLNIE TRUDNY, ALE SIĘ NIE PODDAWAJ. MOŻE JEST GDZIEŚ LEKARZ KTÓRY NAWET TOBIE POMOŻE...... I TY NIE PŁACISZ, TYLKO KRADNIESZ Z POLSKIEGO ŁADU, CZYLI ZAPIERDALASZ PIENIĄDZE UCZCIWIE PRACUJĄCYM POLAKOM. CHWALIŁEŚ SIĘ TU KIEDYŚ, NA ILE OJEBAŁEŚ POLAKÓW. WSZYSCY TRACĄ, A JEDEN ZJEB ZYSKUJE. BUEHEHEHE
k***a, MAM I NASLADOWCE, JESZCZE CHWILE TEMU BYL DUMNY, ZE PISZE MALYMI LITERKAMI, A TERAZ MNIE NASLADUJE ZYDOWSKI PIES. ODNOSZAC SIE DO TEMATU. NIE CHCA DONOSIC NA SASIADOW. NO k***a MAC, KOMUCHY SIE ZDZIWILY ZE POLACY NIE CHCA DONOSIC NA SIEBIE. POLACY TO NIE KOMUCHY CZY PO-JEBANE ZDRADZIECKIE MORDY, CO WCIAZ DONOSZA NA POLSKE DO BERLINA, CZY TEZ NA NASZ SZPITAL Ch*j WIE KOMU. POLACY NIE DONOSZA NA SIEBIE, TYLKO ZDRADZIECKIE MORDY, TARGOWICA I PO-JEBY. PO-JEBANE ZDRADZIECKIE MORDY, KOMUCHY POTOMKOWIE SBEKOW, ZDZIWIENI, POLACY NIE CHCA NA SIEBIE DONOSIC, JAK PO-JEBY W BERLINIE I BRUSKELI NA POLSKE. BUEHEHEHEHE. I NIE ZARTUJ ZYDOWSKI, PSIE, I NIE ROB Z SIEBIE ZE JESTES UCZCIWIE PRACUJACYM POLAKIEM, JESTES TYLKO PSEM ZYDA NA SMYCZY, I CZEKASZ NA OCHLAPY ZE STOLU JAK CI ZYDOWSKI PAN SYPNIE. SAM NIC NIE OSIAGNIESZ, MUSISZ MIEC PRACY Z PARTYJNEGO POWOLANIA. I TO CO TU ROBISZ, TO TEZ PRACA, OPLUWASZ POLAKOW, ZA KASE, JAK SPRZEDAJNA DZIWKA.
ZŁODZIEJU (31 maja 2022 11:36)
Cytuję użytkownika: PREZYDENT TO DEBIL
Cytuję użytkownika: OFIARO KLERU
Cytuję użytkownika: PREZYDENT TO DEBIL
Cytuję użytkownika: on nie ma w domu komputera
Cytuję użytkownika: PREZYDENT TO DEBIL
WLASNIE WYJEBALEM FOTEL NA SMIETNIK. DEBILU SPRZATAJ TO, NIE WAZNE JAK TO ZROBISZ, ZA POMOCE ZEGO LUB KOGO. GOWNO MNIE TO OBCHODZI. PLACE ZA WYWOZ SMIECI KOMUNALNYCH. A WEDLUG PRAWA ODPADY WIELKOGABARYTOWE TO ODPADY KOMUNALNE. PLACE WIEC WYMAGAM, SPRZATAC SMIECI. TO OBOWIAZEK MIASTA. PRAWO W TYM KIERUNKU JEST JASNE. WE WROCLAWIU, SA PODSTAWIANE KONTENERY PRZESZ SPOLDZIELNIE O JAKIS CZAS. JEZELI KTOS CHCE WYRZUCIC SMIECIO WIELGOGABARYTOWE, I NIE JEST TO ODPOWIEDNI TERMIN, TO SIE ZGLASZA TAKA CHEC DO SPOLDZIELNI, A SPOLDZIELNIA PODSTAWIA KONTENER, BEZ k***a DODTAKOWYCH OPLAT. TAK TO FUNCKJONUJE W CYWILIZOWANYCH MIASTACH, GDZIE LUDZIE ZNAJA SWOJE OBOWIAZKI I PRAWO. NIE TAK JAK W WALBRZYCHU, GDZIE PO-JEBANY RATUSZ MA LEMINGOW, ZA SWOICH SLUGOW, A NIE ZA SUWERENA. I KARZE MU SPRZATAC, SCIANY MALOWAC, DZIECIOM BLUSZCZ SADZIC, A TERAZ JESZCZE SAMEMU SMIECI WYWOZIC, SCIGAC SASIADQANOW I NA NICH DONOSIC. D;LACZEGO? BO PO-JEBAY RATUSZOWE I ICH KOLESIE POOBSADZANI W SPOLDZIELNIACH SA POL-INTELIGENTAMI, KTORZY NIE ROZUMIEJA PROSTYCH PRZEPISOW PRAWA. JEBAC WAS. SPRZATAC MOJE SMIECI KOMUNALNBE, BO ZA TO k***a PLACE MIASTU. PREZESIK SPOLKI OD SMIECI, SYNEK KOLEGI SZELEMEJA, NIECH SIE WEZMIE DO ROBOTY ALBO WYPIERDALA. PROSTE? NIKT NA SILE MU NIE PLACI JAK PREZESOWI SPOLKI MIEJSKIEJ. NIE PLACI MU PREZYDENT DEBIL, TYLKO MY MIESZKANCY SWOIMI PODATKAMI, WIEC WYKONYWAC POLECENIA SUWERENA, A NIE DEBILA ZYDA, KTORY JEST TYLKO LUGUSEM SUWERENA. JASNE!!! KAZDY KTO UMIE CZYTAC, PO PODSTAWOWCE, ZROZUMIE POLSKIE PRAWO: USTAWA z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach. 7) odpadach komunalnych - rozumie się przez to odpady powstające w gospodarstwach domowych oraz odpady pochodzące od innych wytwórców odpadów, które ze względu na swój charakter i skład są podobne do odpadów z gospodarstw domowych, w szczególności niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne i odpady selektywnie zebrane: a) z gospodarstw domowych, w tym papier i tektura, szkło, metale, tworzywa sztuczne, bioodpady, drewno, tekstylia, opakowania, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte baterie i akumulatory oraz ODPADY WIELKOGABARYTOWE w tym MATERACE i MEBLE, oraz... PODBNE. A WIEC, PO-JEBANE k***y CO OSZUKUJA MIESZKANCOW NA SMIECIACH, CHCAC WYLUDZIC OD MIESZKANCOW WALBRZYCHA DODATKOWE OPLATY ZA WYWOZ SMIECI KOMUNALNYCH, KLAMIA MIESZKANCOW, OSZUKUJA I CHCA OKRASC. DO DOMISJI BYDLAKI. NIE ZA TO WAM PLACIMY PODATKAMI, BYSCIE NAS JESZCZE OSZUKIWALI I OKRADALI.
Znowu k**wisko przylazło. Spokój był przez weekend, bo on się boi starej i tylko w pracy napierdala w klawiaturę. Po ch*j te twoje zbędne komentarze. Myślisz, że jesteś kimś ważnym, zjebie
STARE ZYDOKOMUCHY, SBECJA, ZDRADZIECKIE MORDY, PO-JEBANE SWINIE, KWICZA, ZE PRZERZE MNIE SPOKOJU ZDRADZIECKIE k***y NIE MAJA? NO JAK MI PRZYKRO, CHYBA POJDE SIE POCHLASTAC. BUEHEHEHEHE. A CO TY k**wO CHLALES W WEEKEND I CPALES? OBUDZILES SIE URZAEDASIE DOPIERO WE WTOREK k**wO PARCHATA? DLA PATRIOTY I DUMNEGO POLAKA, POSLKA WAZNA JEST KAZDEJ SEKUNDY TY TRESOWANY PSIE NA SMYCZY ZYDA DO OPLUWANIA POLAKOW MIESZKANCOW WALBRZYCHA. TAK, JAK WIDAC, JESTEM KIMS WAZNYM DLA CIEBIE.BO KWICZYSZ JAK ZARZYNANA SWINIA. BUEHEHEHE
JESTEŚ KIMŚ ŚMIESZNYM I ŻAŁOSNYM, EUNUCHU. ALE JAK SIĘ TYLE ZŁEGO DOŚWIADCZYŁO W DZIECIŃSTWIE OD KSIĘDZA, TO WSZYSTKO TŁUMACZY. DLA CIEBIE PATRIOTYZM POLEGA NA NAPIERDALANIU ANONIMOWO W KLAWIATURĘ. WEŹ SIĘ LEPIEJ DO JAKIEJŚ PRACY, PATUSIE
KOLEJNA KOMUSZA ZYDOWSKA k***wKA, KTOREJ JAK BRAKUJE ARGUMENTOW, TO MUSI OPLUC KLER. WYSSALES TO k**wO Z MLEKIEM MATKI KOMUSZEJ SEDZINY CZY OJCA SBEKA? PATRIOTYZM POLEGA, NA TEPIENIU ZDRAJCOW I WROGOW OJCZYZNY. TO OCZYWISTE EUROPEJCZYKU ZYDOWSKIEGO POCHODZENIA. POLAKA W TOBIE 0. NIE TY k**wO MI PLACISZ, ZEBY MNIE DO ROBOTY GANIAC, TYLKO JA RATUSZOWYM PO-JEBOWYM ZLODZIEJOM PLACE, I TO JA MAM PRAWO WYMAGAC, BYSCIE SIE k***y DO ROBOTY WZIELY. BO ZA TO WAM JA PLACE. PASUJE SLUGUSIE? A JAK SIE NIE PODOBA SLUZBA MI, TO WYPIERDALAJ, NIKT CIE NA SILE W RATUSZU PSIE NA ZYDOWSKIEJ SMYCZY NIE TRZYMA ZA KARE. TO SLUZBA, NIE PODOBA SIE, TO WYPIERDALAJ NA LINKE NA STREFE. ALBO DO MOPSU.
KURCZĘ, TY NADAL NIE ZNALAZŁEŚ PSYCHIATRY, KTÓRY BYŁBY W STANIE CI POMÓC. WIEM, WIEM, TWÓJ PRZYPADEK JEST SZCZEGÓLNIE TRUDNY, ALE SIĘ NIE PODDAWAJ. MOŻE JEST GDZIEŚ LEKARZ KTÓRY NAWET TOBIE POMOŻE...... I TY NIE PŁACISZ, TYLKO KRADNIESZ Z POLSKIEGO ŁADU, CZYLI ZAPIERDALASZ PIENIĄDZE UCZCIWIE PRACUJĄCYM POLAKOM. CHWALIŁEŚ SIĘ TU KIEDYŚ, NA ILE OJEBAŁEŚ POLAKÓW. WSZYSCY TRACĄ, A JEDEN ZJEB ZYSKUJE. BUEHEHEHE
PREZYDENT TO DEBIL (31 maja 2022 11:25)
Cytuję użytkownika: OFIARO KLERU
Cytuję użytkownika: PREZYDENT TO DEBIL
Cytuję użytkownika: on nie ma w domu komputera
Cytuję użytkownika: PREZYDENT TO DEBIL
WLASNIE WYJEBALEM FOTEL NA SMIETNIK. DEBILU SPRZATAJ TO, NIE WAZNE JAK TO ZROBISZ, ZA POMOCE ZEGO LUB KOGO. GOWNO MNIE TO OBCHODZI. PLACE ZA WYWOZ SMIECI KOMUNALNYCH. A WEDLUG PRAWA ODPADY WIELKOGABARYTOWE TO ODPADY KOMUNALNE. PLACE WIEC WYMAGAM, SPRZATAC SMIECI. TO OBOWIAZEK MIASTA. PRAWO W TYM KIERUNKU JEST JASNE. WE WROCLAWIU, SA PODSTAWIANE KONTENERY PRZESZ SPOLDZIELNIE O JAKIS CZAS. JEZELI KTOS CHCE WYRZUCIC SMIECIO WIELGOGABARYTOWE, I NIE JEST TO ODPOWIEDNI TERMIN, TO SIE ZGLASZA TAKA CHEC DO SPOLDZIELNI, A SPOLDZIELNIA PODSTAWIA KONTENER, BEZ k***a DODTAKOWYCH OPLAT. TAK TO FUNCKJONUJE W CYWILIZOWANYCH MIASTACH, GDZIE LUDZIE ZNAJA SWOJE OBOWIAZKI I PRAWO. NIE TAK JAK W WALBRZYCHU, GDZIE PO-JEBANY RATUSZ MA LEMINGOW, ZA SWOICH SLUGOW, A NIE ZA SUWERENA. I KARZE MU SPRZATAC, SCIANY MALOWAC, DZIECIOM BLUSZCZ SADZIC, A TERAZ JESZCZE SAMEMU SMIECI WYWOZIC, SCIGAC SASIADQANOW I NA NICH DONOSIC. D;LACZEGO? BO PO-JEBAY RATUSZOWE I ICH KOLESIE POOBSADZANI W SPOLDZIELNIACH SA POL-INTELIGENTAMI, KTORZY NIE ROZUMIEJA PROSTYCH PRZEPISOW PRAWA. JEBAC WAS. SPRZATAC MOJE SMIECI KOMUNALNBE, BO ZA TO k***a PLACE MIASTU. PREZESIK SPOLKI OD SMIECI, SYNEK KOLEGI SZELEMEJA, NIECH SIE WEZMIE DO ROBOTY ALBO WYPIERDALA. PROSTE? NIKT NA SILE MU NIE PLACI JAK PREZESOWI SPOLKI MIEJSKIEJ. NIE PLACI MU PREZYDENT DEBIL, TYLKO MY MIESZKANCY SWOIMI PODATKAMI, WIEC WYKONYWAC POLECENIA SUWERENA, A NIE DEBILA ZYDA, KTORY JEST TYLKO LUGUSEM SUWERENA. JASNE!!! KAZDY KTO UMIE CZYTAC, PO PODSTAWOWCE, ZROZUMIE POLSKIE PRAWO: USTAWA z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach. 7) odpadach komunalnych - rozumie się przez to odpady powstające w gospodarstwach domowych oraz odpady pochodzące od innych wytwórców odpadów, które ze względu na swój charakter i skład są podobne do odpadów z gospodarstw domowych, w szczególności niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne i odpady selektywnie zebrane: a) z gospodarstw domowych, w tym papier i tektura, szkło, metale, tworzywa sztuczne, bioodpady, drewno, tekstylia, opakowania, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte baterie i akumulatory oraz ODPADY WIELKOGABARYTOWE w tym MATERACE i MEBLE, oraz... PODBNE. A WIEC, PO-JEBANE k***y CO OSZUKUJA MIESZKANCOW NA SMIECIACH, CHCAC WYLUDZIC OD MIESZKANCOW WALBRZYCHA DODATKOWE OPLATY ZA WYWOZ SMIECI KOMUNALNYCH, KLAMIA MIESZKANCOW, OSZUKUJA I CHCA OKRASC. DO DOMISJI BYDLAKI. NIE ZA TO WAM PLACIMY PODATKAMI, BYSCIE NAS JESZCZE OSZUKIWALI I OKRADALI.
Znowu k**wisko przylazło. Spokój był przez weekend, bo on się boi starej i tylko w pracy napierdala w klawiaturę. Po ch*j te twoje zbędne komentarze. Myślisz, że jesteś kimś ważnym, zjebie
STARE ZYDOKOMUCHY, SBECJA, ZDRADZIECKIE MORDY, PO-JEBANE SWINIE, KWICZA, ZE PRZERZE MNIE SPOKOJU ZDRADZIECKIE k***y NIE MAJA? NO JAK MI PRZYKRO, CHYBA POJDE SIE POCHLASTAC. BUEHEHEHEHE. A CO TY k**wO CHLALES W WEEKEND I CPALES? OBUDZILES SIE URZAEDASIE DOPIERO WE WTOREK k**wO PARCHATA? DLA PATRIOTY I DUMNEGO POLAKA, POSLKA WAZNA JEST KAZDEJ SEKUNDY TY TRESOWANY PSIE NA SMYCZY ZYDA DO OPLUWANIA POLAKOW MIESZKANCOW WALBRZYCHA. TAK, JAK WIDAC, JESTEM KIMS WAZNYM DLA CIEBIE.BO KWICZYSZ JAK ZARZYNANA SWINIA. BUEHEHEHE
JESTEŚ KIMŚ ŚMIESZNYM I ŻAŁOSNYM, EUNUCHU. ALE JAK SIĘ TYLE ZŁEGO DOŚWIADCZYŁO W DZIECIŃSTWIE OD KSIĘDZA, TO WSZYSTKO TŁUMACZY. DLA CIEBIE PATRIOTYZM POLEGA NA NAPIERDALANIU ANONIMOWO W KLAWIATURĘ. WEŹ SIĘ LEPIEJ DO JAKIEJŚ PRACY, PATUSIE
KOLEJNA KOMUSZA ZYDOWSKA k***wKA, KTOREJ JAK BRAKUJE ARGUMENTOW, TO MUSI OPLUC KLER. WYSSALES TO k**wO Z MLEKIEM MATKI KOMUSZEJ SEDZINY CZY OJCA SBEKA? PATRIOTYZM POLEGA, NA TEPIENIU ZDRAJCOW I WROGOW OJCZYZNY. TO OCZYWISTE EUROPEJCZYKU ZYDOWSKIEGO POCHODZENIA. POLAKA W TOBIE 0. NIE TY k**wO MI PLACISZ, ZEBY MNIE DO ROBOTY GANIAC, TYLKO JA RATUSZOWYM PO-JEBOWYM ZLODZIEJOM PLACE, I TO JA MAM PRAWO WYMAGAC, BYSCIE SIE k***y DO ROBOTY WZIELY. BO ZA TO WAM JA PLACE. PASUJE SLUGUSIE? A JAK SIE NIE PODOBA SLUZBA MI, TO WYPIERDALAJ, NIKT CIE NA SILE W RATUSZU PSIE NA ZYDOWSKIEJ SMYCZY NIE TRZYMA ZA KARE. TO SLUZBA, NIE PODOBA SIE, TO WYPIERDALAJ NA LINKE NA STREFE. ALBO DO MOPSU.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

smieci  |   wywoz  |   podzamcze  |   odpady  |   pszok  |   wywoz  |  

Podwyżka cen wywozu śmieci w Świdnicy. W Wałbrzychu bez podwyżek

Niebezpiecznie w pawilonie handlowym na Podzamczu

Nie wszyscy segregują śmieci i koszty rosną

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij