Menu

Muzyka Mi Leży... w świdnickim Parku Centralnym

Rozpoczęty w zeszłym roku na dziedzińcu Wieży Ratuszowej cykl koncertów, powraca w nowej odsłonie. Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza tym razem przed scenę plenerową Klubu Łaźnia, gdzie od czerwca do sierpnia będzie można zobaczyć i usłyszeć artystów prezentujących rock, pop, blues, country i etno-folk. 

Muzyka Mi Leży... w świdnickim Parku Centralnym

Kalendarz tegorocznej edycji Muzyka Mi Leży zapowiada się następująco:

18 czerwca / SREDNUSHA [etno-folk]
Bratnie dusze, które szukają jedności w różnorodności. W swojej idei próbują zjednoczyć różne kultury muzyczne, czasem oddalone od siebie tysiącami kilometrów. Muzyka tradycyjna to dla zespołu nie tylko inspiracja, ale przede wszystkim medium spotkania.

2 lipca / HAFT [rock-blues]
Harmonia, Ambicja, Fantazja i Talent to według zespołu ich podstawowe zalety. My tylko dodamy, że gości tego wydarzenia czeka też energetyczny repertuar wypełniony coverami klasyków i autorskimi kompozycjami.

23 lipca / ARTHUR SAMUEL [pop]
Dwudziestoletni singer-songwriter, który swoją muzyką oprawia otaczający go świat ramką myślenia osoby wysoko wrażliwej. Jego zróżnicowane kompozycje oraz teksty wzruszają słuchaczy, skłaniają do refleksji, ale również zachęcają do tańca.

13 sierpnia / ŚLAD [country-blues]
Stali już bywalcy Pikniku Country w Mrągowie, chociaż nie stronią też od rocka i bluesa. Niezależnie od tego czy w kwartecie, trio czy duecie, bracia Oryńczak zawsze prezentują najwyższy poziom.

27 sierpnia / AKADEMIA ROZWOJU TALENTÓW + MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY [pop]
Utalentowane artystki dwóch świdnickich szkół wokalnych zaprezentują w towarzystwie livebandu covery m.in. takich wykonawców jak Mrozu, Sanah, Miley Cyrus czy Maanam.

Muzyka Mi Leży to wydarzenie, którego celem jest prezentacja lokalnych wykonawców podczas koncertów plenerowych. Zeszłoroczna edycja przyciągnęła ponad 400 widzów. W tym roku, dzięki współpracy z Klubem Łaźnia, wstęp na wydarzenia będzie niebiletowany.  Jednocześnie artyści i goście mogą liczyć na jeszcze lepsze wrażenia dzięki ofercie baru i restauracji, która dba o jakość usług i dobry smak. Bliskość Parku Centralnego i dwupoziomowy taras zapewnią niepowtarzalną atmosferę. Szczegółowe informacje dotyczące pierwszego wydarzenia są już na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury tutaj

 

 

info: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

sok  |   swidnica  |   koncerty  |   etno  |   folk  |   muzyka  |   zespoly  |   scena  |   osrodek  |   kultury  |   rozrywka  |  

Rusza Centrum Radioterapii w wałbrzyskim szpitalu

Już wkrótce Święto Głuszycy

History Hiking: Po co Führer przyjechał do sądu w Świdnicy?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij