Menu

Likwidacja przystanku Wysockiego - Kolejowa

Od dziś (1 czerwca) nie ma już  przystanku tymczasowego "Wysockiego - Kolejowa" na ul. Kolejowej. Autobusy odjeżdzać będą z przystanku "Wysockiego – Plac Grunwaldzki". 

 
 
Likwidacja przystanku Wysockiego - Kolejowa
Autobusy linii A, C, 2, 11, 12, 15 odjeżdżać teraz będą w kierunku Starego Zdroju, Podzamcza i Piaskowej Góry z przystanku Wysockiego – Plac Grunwaldzki, gdzie zlokalizowany jest stały przystanek linii 5 i 10.

Jak informuje Zarząd Dróg Komunikacji i Utzrymania Miasta,  zmiana lokalizacji przystanku związana jest z realizacją kolejnego etapu budowy obwodnicy w tym zabezpieczenia tzw. „Lisiej sztolni” oraz remontem ul. B. Chrobrego. 
 
 

Wkrótce, wraz z uruchomieniem przejezdności obwodnicy, z przystanku Wysockiego – Plac Grunwaldzki uruchomiona zostanie specjalna linia autobusowa na trasie Śródmieście - Podzamcze.

adm
foto:  walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jordan (1 czerwca 2022 16:21)
Cytuję użytkownika: kongo
a ludzie z rana dalej stali na tymczasowym
No cóż; wielu jest jeszcze nie umiejących czytać ze zrozumieniem;żal.
kongo (1 czerwca 2022 14:56)
a ludzie z rana dalej stali na tymczasowym

Dodaj komentarz

Fajnie wygląda... szczególnie z góry

Znika ''jedynka'' Spore zmiany w komunikacji od nowego roku

Ostatnie prace na obwodnicy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij