Menu

Nawet 1700 osób weźmie udział w XXII Toyota EKO Półmaratonie

Nowa trasa, ale niezmiennie te same emocje. 28 sierpnia wystartuje XXII Toyota EKO Półmaraton Wałbrzych. Organizatorzy liczą na to, że w biegu weźmie udział nawet 1700 zawodników, wśród których zostanie rozlosowany samochód.

Nawet 1700 osób weźmie udział w XXII Toyota EKO Półmaratonie

W tym roku organizatorzy przygotowali dla uczestników zupełnie nową trasę. Bieg odbędzie się na jednej pętli, a biegacze będą mieli możliwość przebiec się po budowanej zachodniej obwodnicy Wałbrzycha .


W ramach tegorocznej edycji odbędzie się nie tylko bieg na dystansie 21km. Początkujący biegacze będą mogli zmierzyć się z krótszym, bo 7km dystansem. Po raz drugi odbędzie się również Bieg Bez Barier dedykowany dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Podobnie jak bieg po zdrowie, tu również do pokonania będzie 7km.

- Zmieniamy trasę. Uczestnicy XXII Toyota EKO Półmaratonu Wałbrzych. Będą mogli przebiec jedną pętlę, zwiedzając niemal cały Wałbrzych. Będzie można zobaczyć niemal całą panoramę Wałbrzycha, jak również piękne wałbrzyskie góry. Trasa niezmiennie zaczyna się na Placu Magistrackim – tam będzie start i meta. Rozpoczynamy bieg w kierunku Piaskowej Góry, po czym wbiegniemy na obwodnicę. Będziemy kierowali się do miasta i ostatnie kilometry pokonamy podobną trasą, którą kończyliśmy półmaraton w zeszłym roku.  - mówi Dyrektor XXII Toyota EKO Półmaraton Wałbrzych, Krzysztof Grajek.

Zapisy już się rozpoczęły.

- Zapisy ruszyły 1 marca. Można zapisać się poprzez stronę polmaraton.walbrzych.pl lub trafiając na nasz fanpage na facebooku. Przewidujemy 1500 – 1700 uczestników. Serdecznie zapraszamy. - mówi Dyrektor XXII Toyota EKO Półmaraton Wałbrzych, Krzysztof Grajek.

Wśród uczestników zostanie rozlosowany samochód, by mieć szansę go zdobyć nie trzeba być zwycięzcą.

- Niezmiennie naszym partnerem oraz sponsorem tytularnym jest firma Toyota, która w tym roku dała nagrodę w postaci Toyoty Aygo X. Ten samochód będzie rozlosowany wśród uczestników. Zarówno tych, którzy przebiegną pełny  dystans 21km, jak również osób, które wezmą udział w Biegu Po Zdrowie i Biegu Bez Barier. - mówi Dyrektor XXII Toyota EKO Półmaraton Wałbrzych, Krzysztof Grajek.

Tak będzie wyglądać trasa

 

 

foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com 

Komentarze

Onn (9 czerwca 2022 18:37)
...."nawet 1700 osób"...autor spadł z ksieżyca....
Twój pan (8 czerwca 2022 18:09)
Cytuję użytkownika: Kierowca zielonoładowego diesla
Kolejny paraliż Wałbrzycha.Jakby mało było burdelu na rondzie Tesco i zamkniętej Wysockiego
Nie zesraj się
Nadia (7 czerwca 2022 17:12)
Cześć panowie, mam na imie Nadia do Polski przyjechałam z Kijowa uciekając przed wojną. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/nadia89
T34 (5 czerwca 2022 6:58)
1700 to pobożne życzenie , na razie to niecałe 500 opłaconych .
Senegalczyk (4 czerwca 2022 16:06)
Cytuję użytkownika: Barbara
Cytuję użytkownika: Kierowca zielonoładowego diesla
Kolejny paraliż Wałbrzycha.Jakby mało było burdelu na rondzie Tesco i zamkniętej Wysockiego
Rusz dupkę i biegnij z nami :)
Wystarczy , że Roman w czerwonych majtach się tam pojawi.
Barbara (4 czerwca 2022 12:26)
Cytuję użytkownika: Kierowca zielonoładowego diesla
Kolejny paraliż Wałbrzycha.Jakby mało było burdelu na rondzie Tesco i zamkniętej Wysockiego
Rusz dupkę i biegnij z nami :)
Teraz (4 czerwca 2022 11:44)
Teraz: roztańczeni, rozśpiewani, rozbiegani. A jeszcze prawie, że przed chwileczką......
Kierowca zielonoładowego diesla (4 czerwca 2022 10:47)
Kolejny paraliż Wałbrzycha.Jakby mało było burdelu na rondzie Tesco i zamkniętej Wysockiego

Dodaj komentarz

toyota  |   polmaraton  |   walbrzych  |   bieg  |   plc  |   magstracki  |   zawody  |   trasa  |   obwodnica  |   rynek  |   piskowa  |   gora  |  

31 opon i masa śmieci zostały zebrane w okolicach Książańskiego...

History Story: Depozyt w parapecie

Młodzież nic nie robi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij