Menu

Jeden znak zakazu parkowania nie wystarczy. Ktoś mógłby nie zauważyć

Jak myślicie ile można zamieścić znaków zakazu parkowania na kilkunastu metrach kwadratowych? Okazuje się, że dużo. Jeden z czytelników wysłał nam zdjęcia z Podzamcza.

Jeden znak zakazu parkowania nie wystarczy. Ktoś mógłby nie zauważyć

O tym, że na Podzamczu są problemy z parkowaniem nie trzeba nikogo informować. Kierowcy próbują parkować wszędzie, gdzie się da, a to często sprawia problemy na przykład właścicielom sklepów, którzy nie mogą dowieźć towaru. 

Przy ul. Fortecznej zamieszczono aż 8 znaków zakazu parkowania. 

 

 

foto: czytelnik
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Maciek (6 czerwca 2022 10:48)
Po co bić pianę najpierw trzeba powiedzieć jedno, że to nie są znaki drogowe to tylko tabliczki, które ktoś sobie postawił. Piszę to do tzw ,,fachowców,, , którzy się tu wypowiadają. Autor tego tekstu też mógłby się zapoznać z poprawnym nazewnictwem, zapoznać się z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i zajrzeć do dziennika ustaw. Anie farmazony pisze i pianę bijesz bez potrzeby
Maniek (5 czerwca 2022 16:23)
Cytuję użytkownika: Podzamczak
Do Wałbrzycha idealnie pasuje taki burdel.Identycznue jak na rondzie Tesco.
Skrzyżowanie, a nie rondo. Jak to zrozumiesz będzie Ci łatwiej przejeżdżać po nim. Natomiast są dwa parkingi na Fortecznej oraz koło kościoła.
brak zjazdu (5 czerwca 2022 14:23)
na tym odcinku (żabka) formalnie nie ma zjazdu z drogi publicznej, zarządca drogi powinien postawić tam słupki aby nikt tam nie wjeżdżał
Mieszkaniec (5 czerwca 2022 11:32)
Tak właściciel posesji walczy z biznesmenami z sushi i zmiany tematu, którzy otworzyli knajpy nie zapewniając swoim klientom parkingów. To jest polski standard robienia interesów, a czytelnik niech sobie kupi lokal z przynależnym terenem i udostępnia swój teren bezpłatnie klientom swoich sąsiadów. Zanim się coś napisze to trzeba przeanalizować i zrozumieć temat.
Podzamczak (5 czerwca 2022 9:29)
Do Wałbrzycha idealnie pasuje taki burdel.Identycznue jak na rondzie Tesco.
Drogowka (5 czerwca 2022 0:37)
Przeciez to nie spelnia wymogow znaku drogowego. Takie plakietki nie sa zadnym znakiem wiec przykro mi to pisac ale nie obowiazuja w tym kraju.

Dodaj komentarz

podzamcze  |   parkowanie  |   zakaz  |   forteczna  |   palisadowa  |  

Niebezpiecznie w pawilonie handlowym na Podzamczu

Przyjechali do domowej awantury, a znaleźli narkotyki

Zauroczeni Przyrodą - wystawa w OSK Podzamcze

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij