Menu

Ładna pogoda to i tłumy na giełdzie (FOTO)

Giełda przy ul. Topolowej niezmiennie cieszy się popularnością. Wałbrzyszanie od lat szukają tam "skarbów". Dajcie znać, czy chodzicie i co udało wam się kupić

Ładna pogoda to i tłumy na giełdzie (FOTO)

foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23
Zdjęcie 24
Zdjęcie 25
Zdjęcie 26
Zdjęcie 27
Zdjęcie 28
Zdjęcie 29
Zdjęcie 30
Zdjęcie 31

Komentarze

Heniutek (6 czerwca 2022 13:43)
Chodzę tam od dzieciństwa. Stary wyganiał mnie do kościoła, tam znalazłem swój kościół.
OooYo (6 czerwca 2022 12:49)
Kiedy giełda wroci k/Tesco?
Grażyna (6 czerwca 2022 9:20)
Zazdroszczę Wałbrzychowi takiego miejsca.... Zawsze można cos kupić i cos sprzedać. Prawdziwy recykling i wtórne wykorzystanie wielu rzeczy. O to przecież ekologom chodzi!
Hahaha (6 czerwca 2022 8:28)
Cytuję użytkownika: Jan
Kupiłem wiele ciekawych rzeczy. Router Lte za 15 zł i parę filmów. No i truskawki były w dobrej cenie.
Pewnie kupiłeś od pasera elektronikę i możesz mieć teraz POd górkę za samochwalstwo.No i za kupno pirackich fimów.
Logiczny wniosek (6 czerwca 2022 8:22)
Od czasów hitlera do roku 2012 czynne było targowisko zwane potocznie Zielony Rynek. Zostało doprowadzone do ruiny i zamknięte. A pawilony i kioski handlowe wyburzone.Komuś widać zależy na niszczeniu tradycji miasta.
Heniek (6 czerwca 2022 7:12)
Cytuję użytkownika: Wer
Wałbrzych w 2022roku. Chyba nie tak powinien wyglądać handel w mieście. Chluby to miastu nie przynosi.
Cóż w tym dziwnego,ze istnieją takie miejsca?W każdym innym państwie jest handel uliczny.U nas wszystko zlikwidowano.Przeszkadza Zielony rynek,budki wzdłuż ulic,sprzedajace kwiaty ogrodowe,pietruszke,szczypiorek ,babcię dorabiajace do emerytur,były karane mandatami..Chciano z grajdola zrobić metropolie .Chluby miastu nie przynosi,syf na ulicach,dziurawe jezdnie i chodniki!!!!
Jan (5 czerwca 2022 23:04)
Kupiłem wiele ciekawych rzeczy. Router Lte za 15 zł i parę filmów. No i truskawki były w dobrej cenie.
Tadeusz (5 czerwca 2022 21:13)
Ma byc jakąś!
Tadeusz (5 czerwca 2022 21:07)
Cytuję użytkownika: Wer
Wałbrzych w 2022roku. Chyba nie tak powinien wyglądać handel w mieście. Chluby to miastu nie przynosi.
A jak! Jak PiS sklepy pozamykał! Daj jakoms propozycje.
Roman 500 000 (5 czerwca 2022 19:43)
Cytuję użytkownika: Wer
Wałbrzych w 2022roku. Chyba nie tak powinien wyglądać handel w mieście. Chluby to miastu nie przynosi.
A Roman chciał to zrobić na rynku.Mimo wszystko,tam gdzie swoich pazernych łap nie przyłożył, tam jakoś wszystko działa.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

gielda  |   topolowa  |   walbrzych  |   antyki  |   ciekawostki  |   weekend  |   winyle  |   talerze  |   analog  |   sprzet  |   audio  |   video  |   ubrania  |   galanteria  |   gielda  |   targ  |   bazar  |   targowisko  |   rynek  |   jarmark  |  

Wałbrzych: Pełna sala na premierze ''Znachora'' (FOTO)

Oddaj krew w mobilnym punkcie

Gość Dnia - Edyta Płaneta-Siewierska

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij