Menu

Gdzie wałbrzyszanie najchętniej spędzają wolny czas?

Spytaliśmy czytelników o to, gdzie najchętniej spędzają czas. Padło wiele ciekawych propozycji. Niektóre żartobliwe. 

Gdzie wałbrzyszanie najchętniej spędzają wolny czas?
Z komentarzy wynika, że nasi czytelnicy najchętniej lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Kilkukrotnie pojawiło się Zagórze Śląskie i Głuszyca. 
 
Oto najciekawsze propozycje:
 
Restauracja Zielona Sofa, Światła na Rondzie Niepodległości, Kamyki w Głuszycy, Fontanna i Park w Jedlinie Zdroju, Zagórze Śląskie, Nasyp na Podzamczu, Zamek Cisy, Harcówka, Strefa Ekonomiczna.
 
 
Wszystkie komentarze znajdziesz tutaj
 
Niektórzy twierdzą, że w Wałbrzychu nie ma nic ciekawego. Zgadzacie się z taką opinią?
 
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

RUCH NARODOWY (6 czerwca 2022 13:13)
Kilkukrotnie pojawiło się Zagórze Śląskie i Głuszyca. Restauracja Zielona Sofa, Światła na Rondzie Niepodległości, Kamyki w Głuszycy, Fontanna i Park w Jedlinie Zdroju, Zagórze Śląskie, Nasyp na Podzamczu, Zamek Cisy, Harcówka, Strefa Ekonomiczna. Niektórzy twierdzą, że w Wałbrzychu nie ma nic ciekawego. Zgadzacie się z taką opinią? A k***a CO CZYTAC NIE POTRAFICIE? ZNOW SUKCES DLA CUDOW ROMANA. TAK JAK KIEDYS ZA CO CENICIE WALBRZYCH. ZA LASY, WIDOKI, BLISKO SZCZAWNO I GRANICE Z CZECHAMI BUEHEHEHEHE. EFEKT NAJLEPSZEGO MENADZERA SWIATA.
Chris (6 czerwca 2022 11:57)
Ci, którzy twierdzą, że w Wałbrzychu nie ma nic ciekawego, nigdy w Wałbrzychu nie byli...

Dodaj komentarz

wolny  |   czas  |   walbrzych  |   wycieczki  |   pomysl  |   weekend  |   sonda  |   mieszkancy  |   pytania  |   w24  |   wtv  |   walbrzyskie atrakcje  |   turystyka  |  

Brakuje 3 mln zł do budowy wieży w Parku Sobieskiego. Być może...

Już w ten weekend premiera teledysku zespołu Paranoja

Budżetu Obywatelskiego ma nie być. Mogą być podwyżki dla urzędników...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij