Menu

Wypadek na Trójgarbie

"Dziękujemy Panom za wczorajszą akcję ratunkową" - to słowa podziekowania dla ratowników GOPR od turysty, ktory miał wypadek na Trójgarbie. Mężczyzna doznał urazu nogi, pomogli ratownicy GOPR-u.
 
Wypadek na Trójgarbie
"Dziękujemy Panom za wczorajszą akcję ratunkową. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, zaangażowania, pogodnego nastawienia. Dziękujemy za włożony trud. Było ciężko. Irena i Piotr" - takie słowa podziękowań wpłynęły na ręce Mariusza i Michała i ratowników którzy udzielali Panu Piotrowi pomocy w sobotę w Masywie Trójgarbu. 

Jednak to nie jedyna akcja ratunkowa GOPR-u. Miniony weekend ratownicy z Sudeckiej Grupy GOPR mieli mnóstwo pracy. Pomocy udzielono 7 osobom, z czego aż trzy zdarzenia miały miejsce w niedzielę niemal w jednym czasie na terenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego. W trakcie weekendowych działań trzykrotnie nieocenione było wsparcie aplikacji Ratunek.opr. adm
 
 
foto. M. Kaszubski GOPR / świadkowie zdarzenia
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

112m GOPR  |   góry  |   Sudecka Grupa GOPR  |  

Trudne warunki w górach — GOPR ewakuował wychłodzonych turystów

Sprzątali góry, ponad 100 osób na szlakach

Dni Kamiennej Góry 2023

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij