Menu

Przyznano ''Mieroszowskie Paszporty"

Po raz czwarty przyznano Mieroszowskie Paszporty.  nagroda przyznawana jest  mieszkańcom gminy za promocje regionu.
 
Przyznano ''Mieroszowskie Paszporty
Propagowanie walorów gminy, a także akcentowanie jej obecności w kraju czy na świecie - za to właśnie doceniani sa mieszkańcy Gminy Mieroszów "paszportami". 

W tym roku  paszporty otrzymali:  

Zuzanna Fogt - prezes Fundacji Sztuki Współczesnej In Situ, animatorka kultury, realizatorka międzynarodowych wydarzeń kulturalnych, w tym festiwali Sokołowsko Festiwal Filmowy Hommage à Kieslowski Sanatorium Dźwięku oraz Sztuki Efemerycznej. Z urodzenia Warszawianka, z wyboru mieszkanka Sokołowska.
Od blisko 15 lat wspólnie z Bożenną Biskupską odbudowuje kompleks Sanatorium Doktora Brehmera w Sokołowsku.

Jerzy Chwałek - od lat dokumentuje historię Gminy Mieroszów. Dzięki Jerzemu Chwałkowi powstało 160 filmów o Mieroszowie i okolicach.  Jest współzałożycielem Stowarzyszenia Pasjonatów Historii Ziemi Mieroszowskiej.  19 grudnia 2019 r. otrzymał tytuł Honorowego Obywatela Gminy Mieroszów.

Elżbieta Szomańska - znana z organizacji Festiwalu im. Włodka Szomańskiego "Nie tylko gospel!"  i Olga Wiewióra.  
 
 
 

 
opr. kat
info: Gmina Mieroszów
foto: Gmina Mieroszów
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Ukradli klucz i opróżniali sklepowy magazyn

200 tys. zł na odbudowę sanatorium dra Brehmera

Stracił prawo jazdy. Jechał prawie 120 kn/h przez miasto

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij