Menu

Uczniowie z Jugowic najlepsi

Reprezentacja Publicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Jugowicach zwyciężyła w konkursie „Szkoła bawi, uczy i wychowuje”, którego tematyka związana była z obchodami Roku Sowy w Gminie Walim.
 
Uczniowie z Jugowic najlepsi
Oprócz dwóch walimskich szkół podstawowych do rywalizacji stanęli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Pieszycach im. Pieszyckiej Harcerskiej Organizacji Podziemnej, Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii im. UNICEF w Walimiu oraz Szkoły Podstawowej nr 3 w Głuszycy.
 
 
 
Konkurs organizowany jest już od kilku lat. Na uczniów czekało 18 konkurencji, w trakcie których uczestnicy mogli się wykazać wiadomościami o regionie, muzyce, wiedzy szkolnej, sportowej, dowieść swoich umiejętności sportowych, a także przedstawić regionalne atrakcje turystyczne. Zwyciężyła reprezentacja Publicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Jugowicach

opr. kat
foto: Gmina Walim 
redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Walim  |   Jugowice  |   Gmina Walim  |  

Gmina Walim skutecznie walczy o pieniądze

Zwiedzili TVN i Warszawę

Dzień Pracownika Socjalnego w Walimiu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij