Menu

Podziękowania dla wolontariuszy z Centrum Pomocy Ukrainie

Symboliczne "dziękuję", czyli dyplom oraz szklanego „aniołka szczęścia” otrzymali podczas gali w świdnickim teatrze wolontariusze z Centrum Pomocy Ukrainie. Wręczono też ceramiczne serca  dla przedstawicieli firm wspierających Ukrainę. 
Podziękowania dla wolontariuszy z Centrum Pomocy Ukrainie
Przygotowano ponad 300 podziękowań dla wolontariuszy i prawie 30 dla firm - dla tych, którzy zaangażowali się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. 
 
 
- Żadne słowa nie oddadzą mojej wdzięczności dla Was wszystkich. Od pierwszego dnia napaści zbrojnej Rosji na Ukrainę, byliście zawsze gotowi do niesienia pomocy uchodźcom. Świdnica ma najlepszych wolontariuszy na świecie! - mówiła prezydent Beata Moskal-Słaniewska. 

Szklane „aniołki szczęścia” wykonanali Magdalena i Andrzej Kucharscy,  natomiast ceramiczne serca Elżbieta Tarnawska. Galę uświetniła grupa taneczna i wokalna z Klubu Migranta Kalejdoskop Talentów oraz solistki szkolnego chóru Pryma Voce z III Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy wraz z uczniami oddziału przygotowawczego. 

opr. kat
foto: użyczone
redakcja@wabrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11

Komentarze

Nadia (8 czerwca 2022 10:59)
Cześć panowie, mam na imie Nadia do Polski przyjechałam z Kijowa uciekając przed wojną. W Polsce mieszkałam prawie 5 lat i znam dobrze język polski. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/nadia89

Dodaj komentarz

Świdnica  |   pomoc Ukrainie  |   Ukraina  |  

''Kara jest rażąco niska'' - prokuratura odwoła się od wyroku

Budżetu Obywatelskiego ma nie być. Mogą być podwyżki dla urzędników...

Nowe schronisko dla bezdomnych

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij