Menu

Nowe przedszkole w Głuszycy

Niespełna 7 milionów złotych otrzyma Głuszyca na utworzenie nowego przedszkola. Przedszkole powstanie w budynku po byłym gimnazjum. 

 
 
Nowe przedszkole w Głuszycy
Na potrzeby nowego przedszkola przebudowana zostanie część budynku po byłym gimnazjum. Zakres prac ma obejmować między innymi termomodernizacje obiektu, nowe instalacje sanitarne, elektryczne i ogrzewanie. Teren wokół obiektu ma zostać zagospodarowany.  Wokół przedszkola postawione zostanie nowe ogrodzenie, wybudowany ma zostać też plac zabaw. Projekt zakłada zagospodarowanie terenów zielonych, a także zakup wyposażenia przedszkola - kuchni, sal przedszkolnych czy szatni. Promesa w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład opiewa na 6,8 mln. zł. 
 
 
W 2018 roku jedno z pięter budynku przy ul. Grunwaldzkiej 37 przystosowano już na potrzeby żłobka.

opr. kat
foto: Gmina Głuszyca
redakcja@walbrzych24.com
 
 

Komentarze

gosciuwa (9 sierpnia 2022 7:19)
Nie takie nowe , budynek wszystkie wojny pamieta
Onn (9 czerwca 2022 18:45)
Zdjęcie z d...py. Panie redaktorze.
Klara (8 czerwca 2022 22:42)
Ponoc Tusk dal te pieniądze a nie rząd Pis

Dodaj komentarz

Głuszyca  |   po sąsiedzku  |   przedszkole  |  

Rusza budowa małej obwodnicy Świebodzic. Koszt to 11 mln zł.

Szukali zaginionego mężczyzny, teraz trafi do... więzienia

Mikołaj odwiedził dzieci w Głuszycy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij