Menu

Śniadanie na trawie w Zamku Ksiaż

Już w najbliższą niedzielę 12 czerwca Zamek Książ rozpoczyna cykl spotkań ŚNIADANIE NA TRAWIE. Na polanie poniżej mauzoleum, przy zabytkowej Alei Lipowej (w pobliżu zabytkowej bramy przy Stadzie Ogierów) odbędzie się piknik, w którym każdy może wziąć udział. Na kocu, leżaku, ze śniadaniem przygotowanym przez lokalną gastronomię (Lody Sznajder, Taras Kasztanowcowy), czy też z własnym prowiantem.

Śniadanie na trawie w Zamku Ksiaż

Od godz. 10:00 do godz. 15:00 gościom będzie towarzyszyć muzyka na żywo, animacje dla dzieci oraz konkursy i zabawy. Dla chętnych Ornamental Farm Bukowiec przygotowała warsztaty kreatywne.

Na śniadanie można zabrać ze sobą także zwierzaki, dla których przygotowane będą miski z wodą.


WSTĘP WOLNY
Terminy: 12.06, 12.06, 10.07

Program wydarzenia:
10:00-15:00 – ATRAKCJE DLA DZIECI: gry i animacje dla najmłodszych, warsztaty artystyczne prowadzone m.in pod opieką animatorów z Ornamental Farm Bukowiec, konkursy z nagrodami, zabawy i gry zręcznościowe
10:30-11:00 – muzyka na żywo Książęca Orkiestra Salonowa (D. Graca, W. Wawrzkowicz)
11:00-12:00 – konkursy z nagrodami, zamkowe opowieści
12:00-12:30 - muzyka na żywo Książęca Orkiestra Salonowa (D. Graca, W. Wawrzkowicz)
12:30-15:00 –  zaproszenie do piknikowania

 

 

DODATKOWO:
Strefa leżaków.
Możliwość zakupu koca z logiem zamku.
Możliwość zakupu kanapek, croissantów, bułek, kawy, herbaty od Lody Sznajder i Taras Kasztanowcowy.
Przestrzeń dla zwierząt.
Warsztaty kreatywne.

 

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeży (9 czerwca 2022 15:24)
Tak wstęp wolny a cena parkingu 20 zł.
Żabi Król (9 czerwca 2022 12:52)
Żabka w nagrodę jak zawsze? Za najładniejszy kocyk.A za wyszukane kanapki nagrodą będzie udział dowolnie wybranego Zupojada w ich spożyciu.

Dodaj komentarz

sniadanie  |   na  |   trawie  |   ksiaz  |   zmek  |   wydarzenia  |   rozrywka  |   relaks  |   turystyka  |   walbrzych  |  

3-latka pod opieką pijanej babci

Udane ''łowy'' wałbrzyskiej policji - 19 zatrzymanych w 4 dni

Pierwszy dzień największej hiphopowej imprezy w mieście (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij